Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe LOGO


Lukas.s

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można wrzucić każdego modelu meganki do baneru, bo wtedy będzie napaćkane za dużo. Pomijam Megi III,bo chyba w klubie takiej nie ma :)

Wywalenie napisu Megane z loga to pikuś, chociaż dla mnie prezentuje się świetnie taki układ. Może być też opcja że napis jest pod znaczkiem.

Jakoś na czasie dorzucę Scenica na baner oraz zrobię opcję bez napisu na znaczku oraz napis pod znaczkiem

A jak panowie tło? :) sama Francja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, który model Scenic wrzucić na baner? I czy II?

 

co do Megi III to raczej nie przypuszczam,że osoba która walnie sobie nowe auto z salony,będzie szukać i zapisze sie na forum,bo albo to bedą ludzie zamożni,biznesmeni albo dziadki,które nie wiedzą co to net :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, a więc tak, rozbłyski pod logiem i modelami są ucięte przy krawędziach. Tło w/g mnie niestety nie do przyjęcia. Wg mnie powinien być jeden megane i scenic (najnowsze modele, powiedzmy MIIphII i SII) i starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lukas.s, ja uważam że na grafice powinny być wszystkie megane umieszczone z nową włącznie... a dlaczego ma być wyróżniona tylko megane II jak chyba większość użytkowników to jednak posiadacze megane I...

 

projekt drugi ekstra mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, tylko zamiast niebieskiej eMki wstawić najnowszą wersję, bo użytkownicy nowych Meganek będą się domagać. O użytkownikach Sceniców nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, mi to logo również się bardzo podoba. Wiadomo, że wszystkich modeli nie da rady umieścić, tak żeby logo było przejrzyste. Generalnie podoba mi się dobór kolorystyki, kolory nie są męczące, są dobrze stonowane.

:mrgreen::mrgreen: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak te kratke zółtą dac pod napisem megane.com.pl :mrgreen: ?

wg. mnie nie będzie pasować za bardzo, po za tym musiałbym przerabiać całą warstwę

Co do modeli to i tak myślałem żeby odjąć niebieską Megankę, lub zastąpić ją jakimś scenicem, tak żeby było do kompletu :mrgreen: ale fakt faktem że im więcej modeli będzie na logo tym większy śmietnik (nie obrażając naszych bolidów ;-) ) się na nim zrobi.

P.S. Jakby zmienić trochę kolorystykę forum to pasowałoby idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!