Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

df040 obwód czujnika po stronie pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Świeci mi się kontrolka poduszki. Tester wskazuje błąd "df040 obwod czujnika po stronie pasażera". Przeczyściłem wtyczki pod fotelami, w kierownicy i poduszki pasażera. Kontrolka dalej świeci.

Ma ktoś może jakiś pomysł co w tej sytuacji zrobić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nikt z aktywnych w tym czasie użytkowników nie był w stanie Ci pomóc. Zamiast narzekać lepiej podzielił byś się rozwiązaniem swojego problemu.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
Scenic 1 ph 2 , 2.0 16V z 2002roku.Kochani klubowicze mam problem z poduszką powietrzną .Kod usterki: DF040. Czujnik uderzenia boczna poduszka powietrzna strona pasażera - zakłócenie funkcji obwodu prądowego. Posprawdzałem kostki i złącza i przeczyściłem pod siedzeniem, wykasowałem błąd na na komputerze i znikł mi błąd. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu pojazdu ,błąd znowu się pojawił ten sam. Zaznaczam że wszystko jest w oryginale, a usterka pojawiła się po przesunięciu fotela pasażera. Może ktoś z klubowiczów mi pomoże , jakieś pomysły lub sugestie tego problemu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Widzę ze to forum NIE działa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 11.05.2021 o 13:12, keram56 napisał(a):
Scenic 1 ph 2 , 2.0 16V z 2002roku.Kochani klubowicze mam problem z poduszką powietrzną .Kod usterki: DF040. Czujnik uderzenia boczna poduszka powietrzna strona pasażera - zakłócenie funkcji obwodu prądowego. Posprawdzałem kostki i złącza i przeczyściłem pod siedzeniem, wykasowałem błąd na na komputerze i znikł mi błąd. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu pojazdu ,błąd znowu się pojawił ten sam. Zaznaczam że wszystko jest w oryginale, a usterka pojawiła się po przesunięciu fotela pasażera. Może ktoś z klubowiczów mi pomoże , jakieś pomysły lub sugestie tego problemu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Widzę ze to forum NIE działa. Pozdrawiam.

I co? poradziłeś sobie? podziel się co było bo mnie już męczy ten błąd DF040 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!