Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane 2 ph 2 2.0 dci


cieciej321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupić nowszą wersję od której mam i kilku krotnie widziałem już ofertę jak w linku. Widnieje już jakiś czas i nie wiem czy nie jest wystawiona już po raz drugi. Czy ktoś już oglądał ten samochód? Był ktoś już ją sprawdzić? Cena troszkę mała jak na taki model z tym wyposażeniem co o tym sądzicie?
Megane 2 2.0 dci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić. Każde, każde auto przywożone zza granic naszego kraju, jest uszkodzone blacharsko lub mechanicznie, elektronicznie, ewentualnie nadmiernie wyeksploatowane do przebiegu ( "skopane, zaszczurzone") lub z bardzo dużym przebiegiem. Za granicą auta są droższe niż na naszym rynku, tam nie mieszkają idioci.

Kupując auto jak z linku, i za tę cenę należy mieć to na uwadze i ze spokojną głową ocenić jak mocno i co było uszkodzone. Nie zawsze takie pochodzenie, całkowicie dyskwalifikuje auto jako przedmiot ewentualnego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakby oczywiste natomiast albo sprzedający też nie zna niemieckiego albo lubi prowokować albo stawia sprawę jasno i chce żeby człowiek zanim się do niego wybierze wiedział mniej więcej czego się spodziewać :) Dobrze, że nie dopisał czegoś w stylu "oferta tylko dla odważnych". A jeszcze ciekawsze jest to, że sprzedający o nazwie "auto powypadkowe" zaznaczył w ogłoszeniu opcję "bezwypadkowy" :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo w obiegu funkcjonuje pojęcie "bezwypadkowy"- czyli pojazd po kolizji, w którym nie odpaliły airbegi, wszystkie szyby całe, uszkodzone zewnętrzne poszycie nadwozia..

Oczywiście granica pomiędzy wypadkowy a kolizyjny jest bardzo umowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i pewnie dla większości użytkowników samochód bezwypadkowy to bezwypadkowy i bezkolizyjny. Nie taki który był potłuczony ale nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń powyżej 7 dni, nie mówimy wtedy o wypadku tylko o kolizji (faktyczny argument podany mi kiedyś przez handlarza)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!