Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, Cześć

 

Przymierzam się do zakupu Meganki II, auto to ma być dla mojej żonki, i dlatego będę Wam zadawał trochę pytań, aczkolwiek najprawdopodobniej jest wybrana już konkretna sztuka, jest to auto z mojej rodziny, 1,5DCI, 100km, 2004 rok, sedan, auto ma przebieg około 70tyś,

 

Pozdrawiam

KPK

 

PS.

Aktualnie żonka porusza się laguną 1,8RT, LPG z 94 roku, a moja jest Ibiza 1,9TDI GT na dniach dostanie wirusa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od 2-go Listopada ale jeszcze się nie witałem więc:

Witam :-)

Jestem posiadaczem Renault Megane I HB 1.4 RT

Jak narazie jestem z niego dosyć zadowolony :-)

Form tez bardzo mi sie podoba :P

pozdrawiam wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od niedawna użytkuję Megankę, rocznik 2002, 1,6L - 16V, w starym nadwoziu, póki co jeździ się bosko :) Mam kilka pytań wstępnych co do użytkowania tego modelu. Z góry przepraszam, za zapewne, rażącą niewiedzę i proszę o wyrozumiałość.

 

Tu jest dział tylko i wyłącznie na powitania :!: Pozostałą część proszę przenieść w odpowiednie miejsce :) - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczow... od ponad roku mam przyjemnosc jezdzic Renault Megane 1,6 16V rocznik 2002r, hatchback w wersji szwedzkiej (z ciekawostek np. podgrzewanie silnika z gniazdka elektrycznego :-P ). jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i mam nadzieje ze tak zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Michał. Od stycznia 2007r. jestem użytkownikiem Renault Megane Scenic 1.6e 8V 1998r, 160 tyś. km, którego sprowadziłem z Niemiec. Założyłem do niego instalację gazową, zrobiłem już trochę kilometrów i na razie jestem zadowolony, choć pojawiają się drobne usterki, głównie zawieszenie zaczęło odczuwać polskie drogi. Lubię trochę sam pomajsterkować przy aucie i myślę, że z Waszą pomocą będzie mi o wiele łatwiej. Swoimi doświadczeniami przy naprawach chętnie się podzielę. Do zobaczenia na forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dawniej (1,5 roku) znalazłem klub cupe, tutaj trafiłem przez przypadek. Szukałem informacji o oleju do skrzyni biegów.

 

Mam Megane z 2001 roku 1,9 dTi od 2004 roku. W chwili zakupu 84kkm, obecnie 107kkm.

Niestety dopiero po kupnie dowiedziałem się, że były dwie wersje tego silnika 98kM lub 80kM. Mi przypadła ta słabsza :-?

Bodajże jestem trzecim właścicielem, a drugim w kraju tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!