Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II ph II Grandtour 1.6 16V


piotrex123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie długo przymierzam się do zakupu Megane jak w temacie, na co powinienem zwrócić uwagę przy kupnie? I czy silnik 1.6 w kombi spokojnie daje radę tej budzie czy jednak jest za słaby?

W jakiej Cenie kupię godny egzemplarz? Najbardziej chciałbym coś w roczniku najlepiej 2008 ostatecznie 2007

 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzi są już na forum. Silnik daje radę ale nie jest demonem prędkości, przyśpieszenia, ani oszczędności. Poczytaj o silniku i przeglądnij już istniejące tematy dotyczące zakupu M, a jak będziesz miał już coś na oku rzuć link to ktoś może pomoże w ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa z przebiegiem poniżej magicznego przebiegu 200tys km. Na zachodzie tanio kupuje się kombi, ponieważ mają wielkie przebiegi. Za niewielką kwotę za cofnięcie licznika można zarobić kilka tysięcy. Popatrzcie na serwisy ogłoszeniowe, że coraz więcej aut w kombi. Bez bardzo dokładnego sprawdzenia autentyczności przebiegu to bym się nie bawił w ich kupno. Co do zdjęć to zrobione, tak żeby za dużo nie zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze auto ma mocno wypierdziany fotel jak na taki przebieg, kierownica w zadziwiająco dobrym stanie, musiał byc wymieniana.

 

a drugie auto ma hak, ja bym go  unikał, bo nie wiadomo co i jak długo było ciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co w tej drugiej jest ze światłami. Prawa mijania świeci bez pozycji, z tyłu też pozycji nie widać. Lewa mijania nie świeci, a świecą pozycje przód i tył. Zbieg okoliczności przepalonych żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pierwszemu egzemplarzowi bym się przyjrzał. Cena jak najbardziej ok nawet trochę niska. Siedzenie na tych zdjęciach nie jest nadmiernie nadwyrężone. Bardziej podejrzewam wypadkową przeszłość. W Niemczech taki egzemplarz w ładnym stanie kosztuje min. 3000 Euro z dobrym wyposażeniem dochodzi do 4000 Euro.

Ostatnio szukałem znajomemu MII w kombi  ale z pełnym wyposażeniem (m.in. skóry, podgrzewane siedzenia, panorama dach, otwierana szyba w klapie tył,  ksenony, silnik benz. 2.0) w Polsce północnej (pomorskie, zachodniopomorskie, warminsko mazurskie, kujawsko pomorskie) znalazłem 2szt. warte uwagi. Jeden wszystko w oryginale nic nie malowane przebieg 160 tyś. ale 1.6 cena kosmos 18500PLN, drugi 2.0 po lekkiej szkodzie parkingowej (wymiana reflektora i błotnika w Niemczech na fakturze z serwisu) 17800PLN .  

Uważam, że za egzemplarz warty uwagi trzeba będzie zapłacić min. 13000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!