Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zimny nawiew spod schowka Megane II 1.9 dci 2005r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z ogrzewaniem, tzn. dawniej jak uruchomiłem silnik zimą to po kilku minutach zamarznięte szyby "spływały" i nawet nie trzeba było skrobać pomomo tego, że na dworze było -10. Teraz auto chodzi 10 min , a z nawiewów dmucha ledwo letnie powietrze choć rano  zewnątrz jest tylko -1. (płyn jest, termostat sprawny, układ nie zapowietrzony).To jeden problem.Drugi jest taki, że w okolicach nóg pasażera , spod schowka gdzieś leci zimne powietrze. Silnik rozgrzany na maxa, przykładając dłoń do nawiewu aż parzy, a jak sięgniemy ręką w okolice nóg pasażera wieje lodowate powietrze i to mocno.Problem znika jeśłi wyłączymy nawiew !!! Wieje niezależnie od tego w jakiej pozycji ustawimy pokrętło nawiewu...na szybę...czy w środkowe położenie, nie ma to żadnego znaczenia.Tylko wyłączenie "dmuchwy" powoduje przerwanie przedostawania się zimnego powietrza do kabiny.Co moze być przyczyną? Spotkał sie ktos z Was z czymś takim? Czy ma moze ktoś z Was schemat tego "mieszacza powietrza" razem z nagrzewnicą?

 Aha, jeszcze jedno. W jakiś dziwny sposób chyba rozkodował mi się kluczyk. Centralny działa ale jak włoże kartę do czytnika nie widzi karty .Pojawia sie komunikat " INSERER LA CARTE"..Czy dobrze myślę, że karta mogła sie rozkodować?Jeśli tak to co mogło być przyczyną. Z kart korzystałem naprzemiennie...raz jedna a raz druga.

Edytowane przez fido28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!