Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam szanownych kolegów i koleżanki jak są :-) Mam pytanko mam w Swojej Megance lampy ksenonowe z żarówkami do jazdy dziennej,żarówki najprawdopodobniej P21W świecą ciepłą barwą,zauważyłem ostatnio że ludzie zamiast ciepłych wsadzaja białe ( zimne ) .Wiecie czy na rynku znajdują się zwykle takie żarówki co świecą " zimnym" światłem czy inni po prostu wkładają tam może ledy.Czy z ledami nie będzie problemu.Dzięki z odpowiedz.

7 godzin temu, krzys2263 napisał:

Mam pytanko mam w Swojej Megance lampy ksenonowe z żarówkami do jazdy dziennej

Wrzuć zdjęcie przodu jak możesz. Jestem ciekaw jak to wygląda bo z dotychczasowej lektury wynikało, że w ph3 nie było ksenonów.

No jak w aucie z 2009 roku nie ma ksenonów? Żarówki d1s to chyba rodzaj ksenona

W 2009 to jest 3 ph1 a nie jak zrobiłeś ph3 . Żarówki o zimnym świetle muszą być niebieskie nie polecam tego . Ja mam Led zobacz 2 tematy niżej żarówki Led do dziennych ale grono forumowiczów zaraz ci wybije z głowy . 

Czyli wychodzi na to że wszystkie swoje posty źle pisałem.Nie kumam o co chodzi w tym ph 1 czy ph 3 dałem 3 bo myśleniem ze nawiązuje do meagne 3. Wracając do tematu a komu może przeszkadzać żarówka do jazdy dziennej?przecież ona nie oślepi nikogo ani nic w tym stylu.

Ja to wiem ale inni ?

Najpierw było ph 1 potem zrobili lift przodu i ph2 a ph3 ma już całkiem odmienione lampy . W jakich latach to było niewiem ale ktoś ci tu wyjaśni . 

Patrzyłes na zdjęcia mojej ?

Edytowano przez Mislaw

Rozumiem jest megane 3 a ph to jej lifty.Wracając do tematu,masz ledy i nie masz żadnych problemów typu ze świecą po wyłączeniu auta czy szybkim spalaniu się?A co do ludzi i ich myślenia to niech sobie myślą co chcą.Ja więc jedno nikomu nie zaszkodze jak je zmienię.Można się wkurw....ale na ludzi co jadą Matizem który świeci jakby jechał co najmniej Leksus z naprzeciwka.

Jakbyś znalazł jeszcze chwile to napisz mi jakie to są żarówki albo najlepiej jakie Ty konkretnie masz,wole sprawdzony towar.

• Zmieszany 1

Ja mam od 3 dni że trudno tu mówić o sprawdzeniu ale polecił mi je kolega na forum ma dłużej i jest ok . Np. https://megane.com.pl/redirect/?to=http://allegro.pl/zarowki-led-osram-p21w-ledriving-6000k-cw-zimna-i6712385276.html 

A to moje dzienne

20180111_075831.jpg

Edytowano przez Mislaw

No pięknie to wygląda :-) I nie widzę żadnego problemu żeby mogło kogoś wkurwi....Dzięki za zakończenie tematu pozytywnie.Zaraz zamawiam,montuje i mordka będzie się cieszyć.PS.a postojowe też można dać ledy?hihihi

Si można ale ja osobiście mam w5w philips blue vision . Dla ładnego efektu proponuję kierunki osram diadem . Jak spojrzysz na zdjęcie widać je a że mam wersję grandtour dałem przód i tył w wersji HB z tyłu raczej nie ma sensu inny klosz

Edytowano przez Mislaw

6 godzin temu, Mislaw napisał:

Nie papuguj.

Na jakie zdjęcie?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Tylko jedno jest ze nie rozumie na jakie zdjęcie . Powiększ je i zobaczysz kierunek .

Fajnie ,fajnie to wygląda.A myślałeś na białym światem w tablicy rejs. albo na oświetleniu wnętrza.?

Dnia 12.01.2018 o 13:02, Mislaw napisał:

Ja mam od 3 dni że trudno tu mówić o sprawdzeniu ale polecił mi je kolega na forum ma dłużej i jest ok . Np. https://megane.com.pl/redirect/?to=http://allegro.pl/zarowki-led-osram-p21w-ledriving-6000k-cw-zimna-i6712385276.html 

A to moje dzienne

20180111_075831.jpg

Mislaw, rozumiem że do tych osramów potrzebny będzie rezystor canbus żeby nie pojawiał się błąd?

Ta żarówka ma 2W.  Zapodaj proszę zdjęcie w słoneczny dzień z odległości 37m.

Postaram się jutro zrobić i wstawię.  Ale na dzień dzisiejszy jest po przeglądzie diagnostyk nic nie mówił, nikt mi nie miga misiaczki mnie nie zatrzymały 

Nie wiem ile metrów ale napewno więcej niż 37 20180418_113530.thumb.jpg.6890ae039349b180d0a09a4252bdbe90.jpg

To jest to samo zdjęcie z powiększeniem cyfrowym . Optyczne nie miało by sensu . 20180418_201944.thumb.jpg.4622b7b1056e0f4bbd1acd0f058d44e9.jpg

Jeżdżę już kilka miesięcy z żarówkami LED do jazdy dziennej zamiast tradycyjnych 21W baniek. Jest lipa, bo w słoneczne dni migają mi z naprzeciwka co bym włączył dzienne. Między czasie przeszedłem przegląd i nikt się nie przyczepił. Będę jeździł aż się wypali któraś i wrócę do tych jakie być powinny. Zmiany dokonałem ze względu na częste przepalanie się zwykłych.

jest lipa, bo lipne żarówki. Dla potwierdzenia podaj jakie to.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się