Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
mario161269

Scenic III phI prośba o ocenę

Recommended Posts

19 godzin temu, pbet napisał:

(...) musisz założyć profil zaufany i potwierdzić go w urzędzie.

Wielu ludzi profil zaufany ma od lat (ja już raz przedłużałem ważność), nie jest to więc jakieś aj waj :-) i dobrze, że można go również tutaj wykorzystać. Nie należy się tego bać :-)

Co do auta, to wygląda całkiem normalnie, przebieg w zasadzie wiarygodny, ale mnie się wydaje lekko tanie. Jeśli chodzi o silnik, to w Meganie III jest w porządku, choć mój ma dopiero 46 kkm. Fajnie, że w tym roczniku nie było jeszcze auto start&stop. I nie wiem jak w Scenicach, ale w Meganach z tego okresu zdaje się, że listwy boczne były nielakierowane.

Edytowano przez konwil
Literówka

Dnia ‎2018‎-‎03‎-‎04 o 16:44, mario161269 napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-s ... zC1x4.html Co sądzicie,vin vf1jz3g0d44722633

Nie wiem co o tym samochodzie sądzić.Nie ma żadnej historii serwisowej.W aso niie ma nawef jednego wpisu?

Polskie ASO może nie mieć dostępu do bazy zagranicznej. Pewności nie mam.

A mnie się wydaje, że baza Renault jest jedna, a auto musiało być w ASO w ramach gwarancji - inaczej byłoby to dosyć irracjonalne działanie. Fakt, że w ASO mogą nie dawać żadnych przywieszek odnośnie oleju itp.

53 minuty temu, konwil napisał:

Fakt, że w ASO mogą nie dawać żadnych przywieszek odnośnie oleju itp.

Mi nie dali ale auto ma wlepkę serwisową z poprzedniego przeglądu w innym ASO. Może mi nie dali dlatego, że zawiozłem swój materiał?

No widzisz, u mnie to samo - więc uznałem to za regułę, z tym że ja również dawałem swój materiał. Ale w końcu serwis to serwis - u mnie konieczny do podtrzymania gwarancji.

zależy od ASO, renault wieczorek nie ma pełnego dostępu do bazy serwisowej zagranicznej a np. renault tandem już ma. w grupie wieczorek jak kiedyś kupowałem auto handlowiec powiedział mi ze są dwa szczeble współpracy  z renault nie każdy salon w polsce spełnia odpowiednie normy i w tedy nie posiada dostępu do historii serwisowej z zagranicy.