Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

R-Link 2 Tworzenie skrótów


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić skrót w R-LINK 2 bezpośrednio do pamięci USB z muzyką. Nie chodzi mi tutaj o skrót "media". Czyli na głównym ekranie klikam  w skrót z pamięcią USB i system przenosi mnie bezpośrednio do muzyki z pamięci USB. Czy w ogóle jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No własnie problem w tym, że system u mnie nie widzi folderów, pomimo tego, że wcześniej zostały stworzone w komputerze. Odnośnie odpowiedzi od Cegla11 "na pilocie jest przycisk co przełącza bluetooth a potem na pena " W momencie kiedy naciskam na pilocie przycisk, który przełącza Bluetooth system automatycznie zaczyna wybierać mi utwory z mojego telefonu (Iphone 6) Iphone podłączony Bluetooth do R-Link 2, a nie wybiera z pendriv-a utworów. 

Dodam również, że mam R-Link 2 z Mirror. Może u Was jest inaczej jak nie macie Mirror-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kiryk napisał:

"na pilocie jest przycisk co przełącza bluetooth a potem na pena "

 

Jak ci wskoczy na bluetooth to wciskaj aż przełączy na pena. To jest przełączanie cykliczne każde naciśnięcie zmienia źródło dźwięku na: BT -> radio FM -> radio AM -> USB -> BT -> ... (kolejność może być inna)

Odnośnie folderów na pendrive się nie wypowiadam bo mam wszystko w głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzi folderów? A co wyświetla, gdy wchodzisz w usb/sd, potem przeglądarka i masz kilka kafelków m.in. utwory, playlisty, i jest też opcja foldery chyba na samym dole w prawym rogu. Klikasz to i wchodzisz w foldery.

Edytowane przez adamsxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na zawartość pendriv-a przez R-LINK 2 i od razu jest lista wszystkich utworów muzycznych w formacie MP3, alfabetycznie posegregowane od A do Z. Oczywiście pomija foldery. Czyli np: mam dwa foldery jeden o nazwie A drugi o nazwie B i pokazuje mi listę wszystkich utworów z folderów A i B posegregowaną alfabetycznie, pomijając foldery. Nie widać w ogóle tych folderów w R-LINK 2 tylko same utwory MP3, tak jakby w ogóle nie były stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie działa mi to tak  jak opisujesz "adamsxxx". Faktycznie tym przyciskiem mogę zmieniać pomiędzy AM -> USB -> BT. W momencie kiedy powraca na pendrive z muzyką, wyświetla mi wszystkie utwory muzyczne z całego pendrive pomijając foldery, których nazw w ogóle nie pokazuje. Są tylko utwory posegregowane alfabetycznie wszystkich wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!