Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dziwne złącze w przednim zderzaku


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

nie wiem czy dobrze trafiłem z kategorią postu, mam nadzieję że tak :-)

Otóż, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co to za dziwne złącze montowane w lewym dolnym rogu przedniego zderzaka ??

IMG_20180407_175854.thumb.jpg.0fe607d2b3cfce58680c28cafbe905e1.jpg

IMG_20180407_175842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kirasjer napisał:

Szwecja

Czyli zimno. Może być jak napisał @pit-men.

Przed chwilą, kirasjer napisał:

Np TU  ale nigdzie nie mogę znaleźć co to jest ...

W tym ogłoszeniu jest napisane, że sprzedaje właściciel więc może po prostu zapytaj i będzie 100% pewności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgodzę co do ceny prądu .. .ale skoro już jest (jeśli w ogóle kompletne) to czemu by nie używać ... ostatnie zimy u Nas potrafią zaskakiwać -20... -25 ....  a mając auto pod domem (jednorodzinnym - w bloku wiadomo że nie ma jak a poza tym nikt nie będzie ciągną przedłużacza z 10 pietra :-)  ) 15-20 min "podgrzanie" silnika niewiele będzie kosztować ...

22 minuty temu, pbet napisał:

Czyli zimno. Może być jak napisał @pit-men.

W tym ogłoszeniu jest napisane, że sprzedaje właściciel więc może po prostu zapytaj i będzie 100% pewności. 

 

No o tym to nie pomyślałem ;) :P  czasem wystarczy spytać kogoś aby znaleźć najprostsze rozwiązanie ... Dam znać jeśli uzyskam odpowiedź ale swoją droga gdyby znalazł się ktoś kto już miał do czynienia z takim ustrojstwem to z chęcią usłyszę wszelkie informacje na ten temat :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pit-men napisał:

Przecież tego nie włącza się na całą noc ,tylko przez jakiś układ sterujący (wystarczy wyłącznik czasowy z marketu za 20 pln.) na godzinę przed wyjazdem .

Tego nie wiemy. Może to jest stałe podgrzewanie komory silnika żeby płyny nie zamarzły? Bo webasto przecież dodatkowego prądu nie potrzebuje. W Renault chyba webasto nie było, o elektrycznych grzałkach kiedyś wspominał @konwil, który bywał w Skandynawii. W aucie z załączonego linki śladów po grzałkach w środku nie widać, a gdzieś było zdjęcie na forum Megi z pozostałościami po takim gadżecie obok lewego kolana przedniego pasażera.

15 minut temu, kirasjer napisał:

w bloku wiadomo że nie ma jak a poza tym nikt nie będzie ciągną przedłużacza z 10 pietra :-)

Mam sąsiada, który w zimie co kilka dni ładuje aku z 3 piętra :-)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pbet napisał:

Tego nie wiemy. Może to jest stałe podgrzewanie komory silnika żeby płyny nie zamarzły? Bo webasto przecież dodatkowego prądu nie potrzebuje. W Renault chyba webasto nie było, o elektrycznych grzałkach kiedyś wspominał @konwil, który bywał w Skandynawii. W aucie z załączonego linki śladów po grzałkach w środku nie widać, a gdzieś było zdjęcie na forum Megi z pozostałościami po takim gadżecie obok lewego kolana przedniego pasażera.

 

Z tego co wyczytałem to jest kilka wersji ogrzewania ... sam silnik ... silnik plus wnętrze i wtedy rzeczywiście w środku jest dmuchawa do ogrzewania ... 

Ale ... u mnie to na razie teoria .... może z ogłoszenia uda mi się coś wyciągnąć bo wygląda identycznie ... dam znać

Dzięki wszystkim za zaangażowanie i podpowiedzi :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!