Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II pomoc z zakupie


andrzejjj9616

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem auto wczoraj. Lakier oryginalny, śruby z tyłu i na drzwiach nie wyglądały na odkręcane. Miał może ze 2 wgniotki ale bez tragedi. Gość twierdzi że uderzył w psa. Zderzak pęknięty lewy dolny róg, lakier popękany na zderzaku po środku górna cześć, plastikowej osłony pod zderzakiem po lewej stronie prawie nie ma, chłodnica klimy uszkodzona (klima jednak działa), luzy na lewym przednim sworzniu, amortyzatory przód 80/50% z tyłu coś lekko ponad 30%, belka ok, tarcze z tyłu dramat (klocki zjechane do 0 bo widać po tarczach ze metal trze), przeciwmgielne lewe i zwykle lewe nie świeca. Jedynym plusem ze auto nie jest po jakimś konkretnym dzwonie bo od spodu oryginalne zabezpieczenie i 0 rdzy, sam oceniam ze stan bdb. Świecił check engine chyba z powodu zmiany oleju. Wynikało z tego ze auto 30kkm narobiło ponad na tym oleju... Jedzie pięknie po prostej, przy hamowaniu ściąga na lewo. Gość zszedł do 6700 ale nie wezmę auta od gościa który po zejściu do kanału udaje debila ze nie wiedział jak wygląda auto od spodu. Z kolega byliśmy przestraszeni jak tym autem tutaj dojechaliśmy ale mechanik nas pocieszył ze to chłodnica klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dojrzałeś do takiej decyzji.

Najgorzej jest kupić auto od mechanika. Kolega też tak zaufał i włożył drugie tyle co dał żeby jako, tako przystosować do bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkopuję temat. Po długim okresie poszukiwania znalazłem prawie wymarzone auto. Stan techniczny bdb, lekko wgiete drzwi (bez tragedi), polift, założone lpg czyste w środku z normalnym przebiegiem jednak problem stanowi silnik 1,4. Po mieście jeszcze jakoś można jechać ale nie wiem jak zachowa sie kombi z 1,4 w trasie. Ktoś ma doświadczenie w jeździe 1,4 kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!