Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II pomoc z zakupie


andrzejjj9616

Rekomendowane odpowiedzi

no gość pomylił jak wpisywał

Dnia 21.04.2018 o 09:50, pbet napisał:

Co mnie jeszcze zastanawia to srebrne relingi ale może mają takie być

też mam srebrne, fabrycznie

Dnia 24.04.2018 o 21:59, matloszewski napisał:

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi. Odpuściłem ten egzemplarz o którym była mowa. Teraz mam na tapecie inny bez gazu, czysta benzynka:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-ii-2-1-6benz-bogata-wersja-8-kol-okazja-ID6zI3NV.html

 

Co o tym myślicie? Podobno bezwypadek zresztą jak wszystkie :-D Szyby z jednego roku, lakier niby cały oryginalny.

wnętrze w identycznej kolorystyce jak moja, siedzenia też takie same, kokpit identyczny kolorystycznie, relingi też srebrne, felgi identyczne, tylko nadwozie mam w innym kolorze, wersja Dynamique, nie mam tej srebrnej pokrywy na silniku i podobno nie było jej w ogóle, nie mam oznaczenia na listwie drzwi, nie mam literek RENAULT na tylnej klapie, tylko MEGANE na środku, wyświetlenia komputera mam po polsku, ale moja pochodzi z polskiego salonu.

Edytowane przez prezes72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyposażenie się zgadza. Jadę w piątek oglądać to auto z nadzieją dużą że się nie rozczaruje i dokonam zakupu.

 

5 minut temu, prezes72 napisał:

no gość pomylił jak wpisywał

też mam srebrne, fabrycznie

wnętrze w identycznej kolorystyce jak moja, siedzenia też takie same, kokpit identyczny kolorystycznie, relingi też srebrne, felgi identyczne, tylko nadwozie mam w innym kolorze, wersja Dynamique

ile Tobie pali ta meganka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matloszewski po mieście mieści się w 8, a w trasie na razie rekord miałem 5,7, ale na odcinku około 60 km przy bardzo spokojnej jeździe, na razie w trasie najwięcej wychodziło mi 6,5 ale już bardziej agresywniej. Mam ja dopiero od pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne kombi ładne. Oglądaj przód. Nie bez powodu brakuje osłony na pasie przednim po lewej stronie i odstaje zderzak na styku z błotnikiem. Oczywiście to może nic nie znaczyć, ale warto się pochylić bardziej w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odkopuje temat. Sprawdziłem do tej pory 6 aut. Każde miało coś nie tak.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-lpg-dach-panoramiczny-klima-tempomat-hak-po-oplatach-ID6A4Ee9.html#dcd7ee2d06

Coś widać dziwnego na zdjęciach?

 

Polecacie jakiegoś dobrego mechanika który oglądnie renault przed zakupem w Lublinie czy kierować się do ASO?

Edytowane przez andrzejjj9616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 letnia homologacja na butlę oznacza, że albo został założony 10 lat temu (i teraz jest nowa butla), albo też instalacja jest nowa (więc odpowiedz sobie na pytanie czemu ktoś założył instalację o wartości połowy auta i sprzedaje?).

Edytowane przez niebianskaskurwoala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak napisu megane na tylnej klapie = coś było robione. Nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba dźwignia biegu jest plastikowa, co nie idzie w parze ze skórzaną kierownicą. Według mnie to auto ma dużo więcej przejechane niż deklarowane 214kkm. Nawet nie jechałbym go oglądać.

Edytowane przez Maks79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maks79 napisał:

Nie wiem czy dobrze widzę, ale chyba dźwignia biegu jest plastikowa, co nie idzie w parze ze skórzaną kierownicą.

Fakt. Do tego kierownica jakaś taka meeega zmęczona. Teraz też widzę, że nie ma schowka od kierowcy w drzwiach tj. jego pokrywki. Szczegół ale jest.

Widzi ktoś panoramiczny dach? Jest w opisie... i niefabryczne radio... szyberdach... ah... Ci handlarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Vin auta. Jest na 100% cofane i trochę dziwną ma historie. Teoretycznie nie zgadza się też lakier ale nie wiem czy to jest pewne. Jest teoretycznie bez wypadkowe ale wszystkie wpisy są z polski więc nie wiadome co się działo z tym autem wcześniej. Raport w załączniku. Ktoś coś zauważa?

Raport_autoDNA_VF1KM1R0H35949591 (1).pdf

Edytowane przez andrzejjj9616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!