Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


PoProstuTomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Usłyszałem dziwny dźwięk w mojej Megance. Przysłuchując się stwierdzam, że klekot wydobywa się spod pokrywy silnika lub za nim.

Udało mi się nagrać. Silnik ma 54 tyś przebiegu. 

Megane III Coupe 1.6 110KM, kompletny  rozrząd wymieniany w zeszłym miesiącu

Klekot silnika benzynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pbet napisał:

Nie papuguj.

Właśnie bez i też tak zaczynam podejrzewać. Bo ostatnio odpaliłem i przez chwilę było słychać stukot charakterystyczny dla KZFR, zdarzyło się to jednorazowo.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim przebiegu wymiony był rozrząd? Na jakim oleju jeździsz? Ile czasu masz to auto? Czy przebieg jest pewny? 2008 rok i 54 000 przebiegu? Niemiec pod kocem trzymał i do kościoła tylko jeździł?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pbet napisał:

Nie papuguj.

Jestem drugim właścicielem. Auto kupione od wujka co w salonie pracuje. Gościu w rozliczeniu zostawił i w tym samym kupiony byl w 2009. Po rozmowie z poprzednim właścicielem wiem, że serwis omijany łukiem bo "KRADNO", tylko przeglądy robione, wszelkie wymiany dokonywał sam. Np zamiast filtra kabinowego był worek z jakąś gąbką, tragedia... Rozrząd wymieniany był pierwszy raz w tym aucie przeze mnie. Właściciel twierdził że do 60 tyś mogą jeździć ale nie brał pod uwagę wieku auta i że paski parcieją. Olej wymieniłem wczoraj na 5W30 Castrol Edge niby jeszcze 8 tyś mogłem zrobić na starym ale po tym co zobaczyłem wolałem nie ryzykować.

Nie musisz mierzyć wszystkich jedną miarą. Nie wszystkie auta są od turasa spod Berlina. Przy sprzedaży będę musiał kręcić do przodu licznik bo ciężko będzie ze sprzedażą. 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Wszystko jasne. Ze sprzedażą nie będziesz miał problemów jeśli na fakturze VAT marża z ASO na którą pewnie kupiłeś auto jest zapisany przebieg, a Ty go będziesz dodatkowo dokumentował. Poza tym w CEPiKu powinno być już trochę adnotacji o przebiegu tego auta więc bez obaw :-)

A wiesz na jakim oleju auto jeździło wcześniej? Była jakaś kartka pod maską?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!