Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Program myjni Shine Tecs na Circle K (Statoil)


suomi2

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś doświadczenia z programem myjni z funkcją Shine Tecs/Rain Tecs na Circle K? Myłem kiedyś dawno inny samochód na Statoil jak był tylko Shine Tecs i faktycznie auto wyglądało lepiej niż po zwykłym myciu. Podobno funkcja trwale poprawia lakier. 
Więcej tu: https://www.circlek.pl/pl_PL/pg1334112098446/osoby-prywatne/produkty-i-uslugi/myjnie/nasze-urzadzenia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :-) Jak ktoś ma 10-letni samochód, to raczej ślady po szczotkach nie zrobią na nim wrażenia (szczególnie na jasnym kolorze). Zwłaszcza, jeśli kupił już używany i to poflotowy, który był myty pewnie tylko na automacie - vide ja i moje Megane II. Nie wiem ile kosztuje to mycie na Circle K, ale ogólnie automat jest zdecydowanie tańszy niż myjnia ręczna, tylko tyle, że są auta (kształty), których automat nie domywa. W Megane II Grandtour jest to tylna klapa, napis Megane, miejsce pod tylną wycieraczką, rogi dolne tylnej klapy. W sumie merytorycznego nic nie napisałem (w temacie), ale nie lubię generalizowania :-)

 

PS: mam ochotę żonę wysłać "dwójką" na to mycie w Circle K. Tylko doświadczenie nas czegoś nauczy :-D

Edytowane przez konwil
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@droopy, nie polecam w jasnych spodniach, delikatnych butach, marynarce itp. :-) A tak wielu z nas wygląda np. po pracy, kiedy ma czas na tego typu czynności. Aczkolwiek nie powiem, żebym z takich myjni nie korzystał, ale zwykle wychodzi mnie ona drożej niż samoobsługowa - może za wolno się ruszam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na elegancko to się z Tobą @konwil w pełni zgadzam, że słaba opcja :-D Tak sobie żartuję, ja w zasadzie mam małe doświadczenie z myjniami bo z racji mieszkania 3m od trzypasmowej, przelotowej trasy Łodzi... rzadko kiedy w ogóle myję samochód. Tyle kurzu i brudu z tej drogi, że dziś umyję, a jutro auto będzie wyglądało tak samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!