Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej megi z 2009r jest  czarne płaskie radio.Kupiłem radio z 2011 r takie z gałkami bez BL i teraz mam pyt czy podłączając nowe radio bez wymiany wyświetlacza powinno ono zadziałać ?Ponieważ nic się nie dzieje radio zachowuje się jakby nie miało zasilania.

 

20180607_142810.jpg

20180607_142759.jpg

Edytowane przez koala123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło napisałem bez BT bo nie pisze na radiu.A nie wiem czy na tym wyświetlaczu radio powinno się uruchomić tylko nic nie wyświetlać bo jak napisałem zachowuje się jakby nie było zasilania i nie wiem czy jest uszkodzone czy dopiero ruszy z innym wyświetlaczem a nie chciałem kupować w ciemno wyświetlacza.

Edytowane przez koala123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę "ziomek" doszkól się i potem udzielaj rad i pouczaj innych

 

Są dwa rodzaje "małych wyświetlaczy"  i nie są zamienne między sobą

Radio bez BT ( płaskie bez pokręteł )  i działa tylko z wyświetlaczem z przyciskami z boku  - A2

Radio z BT ( każdy typ przed i po lift ) i działa tylko z wyświetlaczem wyświetlacz bez przycisków z boku - A3

 

Teraz wypadało by się przyznać do błędu i przeprosić - ale obstawom iż nie nie masz tyle cywilnej odwagi sądząc po słownictwie ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadłeś na forum obrażać innych to raczej pomyliłeś forum, cięcie (regulamin pkt 5.3) .

 

Pokaż działający zestaw: radio z BT i ekran A2 ten z przyciskami z boku

A2 i A3 to jest całkiem inna konstrukcja ekranu ( przypatrz się dobrze jak jest zbudowany ekran ciekłokrystaliczny w jednym i drugim ) i nie ma możliwości wyświetlić wszystkich informacji oraz inny jest protokół komunikacyjny

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadisticescape, wypadało by spojrzeć w stopkę opisu kolegi Cinasa a następnie wdawać się w dyskusję jeżeli chodzi o elektronikę w samochodach renault. Chyba nie ma lepszego fachowca na forum jeżeli chodzi o elektronikę. Osobiście nie wypowiadam się na temat zagadnienia, które poruszacie ale myślę, że Cinas wie co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!