Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
lol19pl

Megane IV phI Okładki albumów udostępniane przez bluetooth

Recommended Posts

Zna ktoś sposób na pokazywanie okładek albumów w r-link 2 podczas puszczania muzyki przez bluetooth? Raz mi się włączyło, kiedy włączyła mi się muzyka z pamięci telefonu, ale nigdy mi się to nie pokazało podczas słuchania muzyki ze spotify. Ma ktoś może na to radę?

IMHO nie ma znaczenia czy BT, czy USB - wszystko siedzi plikach mp3

Może ten temat coś pomoże

Ja upatruję czegoś w połączeniu telefonu albo w r-linku, bo łączyłem się wczoraj z telefonem znajomego, któremu w vw golfie wyświetlają się okładki zarówno z pamięci jak i ze spotify, a u mnie w aucie ani to ani to niestety. Mam najnowszy możliwy soft.

Zrobiłem kilka testów na okładki w plikach mp3 na USB i wyświetlanie jak dla mnie to działa losowo chociaż pewnie są jakieś warunki dla poprawnego działania.

1. Nie wyświetliły mi się żadne okładki w rozmiarze od 300 x 300 pix w górę.

2. Mam przykładowo 100 plików mp3, do wszystkich dodałem okładki z czego do 10 mp3 dodałem ten sam plik okładki, reszta plików każda inna (oczywiście zachowując warunek z pkt.1)

Wyniki mnie zadziwiły:

- 3 z tych 10 plików z tą samą okładką ją wyświetlają, a 7 nie :62_dizzy_face:

- reszta pokazuje okładki w sposób dla mnie nie zrozumiały, generalnie widać mniej niż 10% pozostałych okładek :39_angry:

Gdzieś czytałem, o tym, że R-Link jest wrażliwy na numery ścieżek w tagach mp3. Muszę to przetestować...

Edyta: 1 utwór mi pokazuje okładkę inną niż jest wgrana do pliku mp3 - pokazuje mi obrazek png wgrany na USB  :63_astonished:

Edytowano przez Andon
  • +1 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować