Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

schematy do R-linka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;).

Dawno mnie tu nie było ..sprzedałem swoją megankę i w międzyczasie miałem Giuliettę i aktualnie Astrę k ...ale wracam do Was ;).

Po głowie mi chodzi  na powrót choć 2.0 Tce. Teraz pytanie  .. chcę zainwestować w auto do zwykłego użytku, czyli gdzieś 25-28 tys. aby się nie martwić ze ktoś mi porysuje samochód za dwa razy wyższa kasę pod blokiem.A Meganką jeździło mi się bardzo dobrze. W poprzedniej sam zakładałem nawigację wiec nie będzie problemu. Czytałem tu na forum że nowy soft R-Linka ma android auto. Używam teraz tego w emeryckiej astrze k. A więc pytanie ...ktoś ma schematy R-Linka / podłączenie do auta /. Czy po lifcie w 2013 pozmieniali wtyczki i wiązki..? Czy mogę wrzucić R-Linka bezpośrednio pod instalacje TomToma ..czy szukać auta bez nawigacji a ze zwykłym radiem.Jak ktoś coś to proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć R link jest to dużo nowszy system. Różnice są we wtyczkach, (zerknij na aukcje) instalacji także przekładka plug and play nie wchodzi w grę. Musisz pamiętać że moduł telematyki i ekran muszą być z jednego auta musi zgadzać się nr VIN bo inaczej nie odpali inny jest joy i obudowa ekranu. Ze schematami do aut po FL jest trochę lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Dnia 12.07.2018 o 15:41, andrzejm36 napisał:

Witam wszystkich ;).

Dawno mnie tu nie było ..sprzedałem swoją megankę i w międzyczasie miałem Giuliettę i aktualnie Astrę k ...ale wracam do Was ;).

Po głowie mi chodzi  na powrót choć 2.0 Tce. Teraz pytanie  .. chcę zainwestować w auto do zwykłego użytku, czyli gdzieś 25-28 tys. aby się nie martwić ze ktoś mi porysuje samochód za dwa razy wyższa kasę pod blokiem.A Meganką jeździło mi się bardzo dobrze. W poprzedniej sam zakładałem nawigację wiec nie będzie problemu. Czytałem tu na forum że nowy soft R-Linka ma android auto. Używam teraz tego w emeryckiej astrze k. A więc pytanie ...ktoś ma schematy R-Linka / podłączenie do auta /. Czy po lifcie w 2013 pozmieniali wtyczki i wiązki..? Czy mogę wrzucić R-Linka bezpośrednio pod instalacje TomToma ..czy szukać auta bez nawigacji a ze zwykłym radiem.Jak ktoś coś to proszę o pomoc .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,
Może ktoś posiada dostęp do nowszych plików Visu dla Megane3, tak żeby można było podejrzeć 24-pinowe złącze wyświetlacza 1127 i opis jego wyprowadzeń w NAV3G3/RAD47A/K95?
Posiadam jedynie NT8456 Visu v5.0 Megane III X95, ale tam są schematy tylko dla NAV3G1/RAD01.

Podziękowania dla kolegi sadisticescape, który udostępnił we wrześniu schemat NAV3G3.pdf - idealnie pasuje do mojego auta :). Brakuje mi jeszcze trochę głębszego dostępu do Visu z tymi schematami (potrzebuję podejrzeć 24-pinowe złącze wyświetlacza 1127 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam schemat dla kostki wyświetlacza 1127 dla SC III ale chyba nie będzie pasował do M III. Mój schemat to NAV3G1 a potrzebny NAV3G3.

0006_A3.PDF0006_A3.PDF

1127_1.PDF1127_1.PDF

SCENIC.pdfSCENIC.pdf

 

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniewa: Dziękuję, ale niestety ten nie pasuje, ponieważ ja potrzebuję NAV3G3.
Muszę podłączyć kamerę cofania i wiem, że są to na pewno piny: 18, 19, 20, 21 (ze schematu NAV3G3.pdf) - dlatego chciałbym poznać szczegółowy opis kostki wyświetlacza 1127 dla NAV3G3.

NAV3G3 RAD47 - podłączenie kamery cofania.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomakur: Będę wdzięczny za podesłanie opisu kostki w NAV3G3 (wyświetlacz 1127).

 

Już się upewniłem, może komuś się to kiedyś przyda...
W celu podłączenia kamery cofania, sygnały w kostce wyświetlacza 1127 w NAV3G3 podpinamy jak niżej:
18 - sygnał video (CVBS)

19 - zasilanie kamery "-" (masa)

20 -  zasilanie kamery "+"
21 - ekran (masa) sygnału video

Edytowane przez witton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć!

czy musiałeś to ustrojstwo w jakikolwiek sposób aktywować, czy podpiołes i zadziałało?

Marek

W dniu 23.05.2019 o 17:13, tomakur napisał:

Schemat mam ale opisu nie mam przy sobie jestem w pracy jak znajdę w domu to podeślę

NAV3G3.pdf 64 kB · 52 pobrań

Czy masz umiejscowienie i opis kostek R2 oraz R372?

Mam scIII po FL i niestetu schematy, które posiadam nie mają tego modelu ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 18.08.2021 o 10:44, mymlok79 napisał:

Cześć!

czy musiałeś to ustrojstwo w jakikolwiek sposób aktywować, czy podpiołes i zadziałało?

Marek

Czy masz umiejscowienie i opis kostek R2 oraz R372?

Mam scIII po FL i niestetu schematy, które posiadam nie mają tego modelu ;-(

Tu jest temat o dołożeniu nawigacji R-Link do Scenica 3 wraz ze schematami.

 

https://[ciach]-forum.pl/Watek-R-Link-wymiana-z-TomTom-Live-na-R-Linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!