Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wolno sie wkręca


Mil3k6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z moja M2 1,9 DCI 120 km. Mianowicie słabo wkręca mi się na obroty tzn. bardzo wolno w porównaniu z dieslem skody fabi 1,9 TDI. Zastanawiam się czy to wina turbiny która ledwo zipie i załącza się dopiero przy jakichś 2500 obrotach i do tego gwizda niemiłosiernie czy może to przepływomierz. Myślę ze wirnik na turbinie jest juz z spalony od temperatury i dlatego tak gwizda i załącza się dopiero przy 2500 , w skodzie turbo dział już o samego dołu :)))

 

[ Dodano: 2008-06-17, 10:44 ]

Ma jeszcze jedno pytanie a minowicie nie moge znaleśc zaworu EGR moze jego musze wyczyscic tylko nie wiem gdzie on jest i jak go czysci

 

[ Dodano: 2008-06-17, 12:38 ]

Dobra wiec tak wiem gdzie jest ten zawór EGR i dziś do połowy zanurzę go w benzynie ekstrakcyjnej do tego umyję go sprejem do czyszczenie przepustnic który rozpuszcza nagar i smar. Wczoraj wyciągnąłem przepływomierz i był czyściutki nie miał czarnego nalotu ze samaru ani nic takiego, w serwisie powiedzieli mi ze EGR mógł zablokować się w położeniu zamknięty i dlatego auto rusza jak (multikar załadowany do pełna węglem) Aha pytałem ile kosztuje EGR do 19, dci 120 koni i powiedzieli mi 830 zł uszczelka 20

 

[ Dodano: 2008-06-17, 12:43 ]

Aha mam jeszcze jedno pytanie czy ten taki zaworek co jest w miejscu przejścia z plastikowej rury na metalową tez się rozbiera i czyści bo kami mi z pod niego olej

 

[ Dodano: 2008-06-17, 12:55 ]

Chodzi mi o ten zaworek z niegio to własnie kapie mi olej czy to tez sie myje w benzynie ekstrakcyjnej

post-4985-1213623933_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!