Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy

Zaloguj się, aby obserwować  
orzel0072

Ogólne Wersja wyposażenia - PARIS DELUXE ??

Recommended Posts

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem Megane III GrandTour

Po zainstalowaniu api MY Renault dowiedziałem się ze mam wersje wyposażenia "Paris Deluxe ENERGY"

Szukałem informacji odnośnie tej wersji ale nigdzie nie znalazłem nic konkretnego. 

Może mi ktoś przedstawić jakieś info ?

Dzięki i pozdrawiam 

@orzel0072 Samochód sprowadzony z Niemiec? Generalnie w ASO Renault mówili mi że często dostają do serwisowania konfiguracje/wersje, których w Polsce nie można było zamówić.

Wersja wyposażenia Paris była w niemieckich cennikach, a Deluxe to dodatkowy pakiet zawierający furę fajnych dodatków m.in nawigację, automatyczną klimę, czujniki parkowania itp. Energy to myślę oznaczenie silnika benzynowego. Łap link do cennika, z językiem już musisz sam sobie poradzić ;0

http://www.autohaus-lindemann.com/fileadmin/user_upload/preislisten/Preisliste_Megane_GT01062013.pdf

Napisano (edytowany)

Energy to oznaczenie silnika 1.5 dCi Energy 110 KM (260 Nm), kod (u mnie) K9K 656.

Edytowano przez konwil
Uzupełnienie tekstu.

Zdarzają się wersje dla flot , których nie było w cenniku. 

Oglądałem niedawno takiego Captura 1.2 TCE EDC . Prawie jak Hally Hansen. Jednak bez emblematów HH i oznaczony w Vin jako wersja specjalna. Konfigurowany dla wypożyczalni w Czechach. 

Napisano (edytowany)
Dnia 28.08.2018 o 12:46, konwil napisał:

Energy to oznaczenie silnika 1.5 dCi Energy 110 KM (260 Nm), kod (u mnie) K9K 656.

chyba jest jeszcze inaczej. w cenniku który zalinkowałem jako "Energy" oznaczone są silniki  z systemem S&S - zarówno dCI110 jak i TCe115/130...

Edytowano przez ari1979
  • +1 1

Hmm... to mnie zaskoczyłeś. Ale nie mówię, że tak nie jest :) S&S bywał w silnikach chyba również i bez Energy, na specjalne życzenie (chyba faza II). Ale OK, człowiek uczy się przez całe życie - przykład: wczoraj, spacerując ulicą widziałem MIII fazę III na francuskich blachach, miała zupełnie nieznane mi felgi i na błotniku przednim oznaczenie wersji, której na oczy nie widziałem (chyba od litery "a"). Taka ciekawostka.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować