Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wersja wyposażenia - PARIS DELUXE ??


orzel0072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Od niedawna jestem posiadaczem Megane III GrandTour

Po zainstalowaniu api MY Renault dowiedziałem się ze mam wersje wyposażenia "Paris Deluxe ENERGY"

Szukałem informacji odnośnie tej wersji ale nigdzie nie znalazłem nic konkretnego. 

Może mi ktoś przedstawić jakieś info ?

Dzięki i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@orzel0072 Samochód sprowadzony z Niemiec? Generalnie w ASO Renault mówili mi że często dostają do serwisowania konfiguracje/wersje, których w Polsce nie można było zamówić.

Wersja wyposażenia Paris była w niemieckich cennikach, a Deluxe to dodatkowy pakiet zawierający furę fajnych dodatków m.in nawigację, automatyczną klimę, czujniki parkowania itp. Energy to myślę oznaczenie silnika benzynowego. Łap link do cennika, z językiem już musisz sam sobie poradzić ;0

http://www.autohaus-lindemann.com/fileadmin/user_upload/preislisten/Preisliste_Megane_GT01062013.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energy to oznaczenie silnika 1.5 dCi Energy 110 KM (260 Nm), kod (u mnie) K9K 656.

Edytowane przez konwil
Uzupełnienie tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się wersje dla flot , których nie było w cenniku. 

Oglądałem niedawno takiego Captura 1.2 TCE EDC . Prawie jak Hally Hansen. Jednak bez emblematów HH i oznaczony w Vin jako wersja specjalna. Konfigurowany dla wypożyczalni w Czechach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2018 o 12:46, konwil napisał:

Energy to oznaczenie silnika 1.5 dCi Energy 110 KM (260 Nm), kod (u mnie) K9K 656.

chyba jest jeszcze inaczej. w cenniku który zalinkowałem jako "Energy" oznaczone są silniki  z systemem S&S - zarówno dCI110 jak i TCe115/130...

Edytowane przez ari1979
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to mnie zaskoczyłeś. Ale nie mówię, że tak nie jest :) S&S bywał w silnikach chyba również i bez Energy, na specjalne życzenie (chyba faza II). Ale OK, człowiek uczy się przez całe życie - przykład: wczoraj, spacerując ulicą widziałem MIII fazę III na francuskich blachach, miała zupełnie nieznane mi felgi i na błotniku przednim oznaczenie wersji, której na oczy nie widziałem (chyba od litery "a"). Taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!