Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Trzaski podczas rozmowy przez Bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio dostaję informacje od rozmówców, z którymi prowadzę rozmowy przez moduł bluetooth w samochodzie ze słyszą trzaski, i jakieś piski.

Wcześniej tego nie było. 

Czy jest to przyczyna jakiegoś kondensatora czy też samego radia?

Ktoś z Was miał podobny przypadek?

Od razu mówię że telefonu nie zmieniałem,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przywrócić do wartości fabrycznych telefon, radio w samochodzie. Zdarza się, że jakaś zainstalowana aplikacja "bruździ". 

Jeżeli to nie pomoże, zaktualizować urządzenia, ale wątpię w ten sposób, skoro było dobrze.  Coś aktualizowałeś instalowałeś? 

Jaki telefon?  Xiaomi miało pewne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moje radio wygląda tak (jakie to model tego nie wiem przyznam) https://3.allegroimg.com/original/03822a/6e5b941d4b1aa0fba6f6365e3683

Wiem że jest nowsza wersja do mojego radia niż mam obecnie ale trochę się obawiałem aktualizacji bo z tego co czytałem niektórym radia poumierały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czyta niektórych plików MP3 jeśli mają polskie znaki w tytule. Poza tym nie narzekam. Jeśli coś na obecnym sofcie Ci nie działa to ja bym uaktualniał. Sam miałem podczas aktualizacji pewne problemy, ale ostatecznie się udało. Natomiast ASO do którego jeździłem nie umiało w ogóle radia zaktualizować. Zobacz tylko jaką wersję softu masz teraz (jest gdzieś taka opcja w menu), bo może się okazać, że nowszą. Potrzebne pliki są w dziale download forum, w razie czego mam je też na swoim kompie. Procedura też jest dość dokładnie opisana w którymś z wątków. Jakbyś potrzebował porady albo pomocy to pisz na priv.

Edytowane przez Jottar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem radio plikami podanymi na forum i zauważyłem że radio FM gra lepiej i jest większa możliwość regulacji bas i sopran, a dodatkowo że można przełączać zapamiętane stacje poprzez rolkę pilota przy kierownicy.

Jeśli chodzi o telefon to przetestowałem i z tego co rozmówca mi powiedział to już nie słychać trzasków i pisków ale jeszcze potestuje podczas jazdy.

Może faktycznie aktualizacja rozwiązała problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać za jakiś czas. Mam nadzieję, że pomoże.

Jaka miałeś wersję przed aktualizacją? U mnie jest First 3.0.0.27 Classic i mam pełną regulację bas/sopran oraz działa zmiana radia z rolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!