Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To co pokazałeś na zdjęciu to jest króciec-szybkozłączka do podłączenia zasilania pompy paliwem. Tym cudem nic się nie odpowietrza. Pompa odpowietrza się sama pod warunkiem, że w międzyczasie gdzieś nie zasysa powietrza po stronie ssącej. Nie wiem dlaczego piszesz to w temacie dla megane III ph III skoro zdjęcie pochodzi z mehane II z pompą delphi. Co do powietrza w przewodach masz kilkanaście tematów na ten temat.

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

Cześć, u mnie wygląda to tak ( zdjęcie ) ciekawi mnie ten "króciec" bo od kilku miesięcy mam w samochodzie taki dziwny dźwięk ( założyłem o tym temat )  i po wciśnięciu tego na włączonym silniku ten dzwiek znika na kilkanaście minut nawet dłużej. Gdy to wcisnę na zgaszonym leci paliwo, a dźwięk pojawia się odrazu, a gdy na zgaszonym wychodzi tylko powietrze ale dziwny dźwięk ustaje.

IMG_20180908_161319.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, aniewa napisał:

To co pokazałeś na zdjęciu to jest króciec-szybkozłączka do podłączenia zasilania pompy paliwem. Tym cudem nic się nie odpowietrza. Pompa odpowietrza się sama pod warunkiem, że w międzyczasie gdzieś nie zasysa powietrza po stronie ssącej. Nie wiem dlaczego piszesz to w temacie dla megane III ph III skoro zdjęcie pochodzi z mehane II z pompą delphi.

Kolego  miałeś w ręku taki nowy fabryczny nie używany przewód  jako część zamienna z tym odpowietrznikiem? Ja  miałem i wiem co piszę.Zgadza się jest to króciec ale z odpowietrznikiem.Po zmianie przewodu i odpowietrzeniu wciska się wystający kruciec i on się chowa zatrzaskując zgodnie ze strzałką.I jest to operacja jednorazowa.Po wciśnięciu jest bardzo ciężko operację odwrócić żeby nie uszkodzić przewodu.

Edytowane przez Adamos1115
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tego nie wiedziałem. W tych samochodach z którymi miałem do czynienia ten odpowietrznik był już "nieczynny". A nowego faktycznie nigdy nie zakładałem.  Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

Czyli że tak jest fabrycznie, tylko mam ten dziwny dzwięk a po naciśnięciu tego na odpalonym silniku dźwięk zanika, jak to się nazywa dokładnie ( numer OEM ) może to wymienię i będzie dobrze ?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!