Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II - trzy sygnały


Rekomendowane odpowiedzi

Renault Megane II

Podczas podnoszenia szyby od strony kierowcy, gdy szyba jest na samym szczycie pojawiają się trzy krótkie piknięcia i dźwięk zamykania zamków, nie jestem pewien czy wszystkich drzwi czy tylko z tyłu. Szyba podnosi się skokami i nie da się jej zaprogramować. Pozostałe szyby działają dobrze. Znalazłem na forum podobny problem z centralnym zamkiem ale u mnie niestety kilkukrotne naciśnięcie blokady nie pomaga. Sygnału dźwiękowego nie ma w momencie kiedy włączona jest blokada rodzicielska na tył ale wtedy szyba nadal podnosi się skokami i nie da jej się zaprogramować. Czy ktoś może miał podobny problem i wie co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tymi piknięciami, ale jeżeli szyba chodzi skokami to znaczy, że nie została zaprogramowana. Tak się dzieje po odłączeniu akumulatora.
Opuść szybę na sam dół, a później podnieś ją do góry i jak dojedzie na szczyt to przytrzymać jeszcze przez kilka sekund przycisk podnoszenia szyb. Oczywiście trzeba to wykonać z poziomu kontrolki drzwi kierowcy. Najlepiej dla każdego okna osobno.

Nie wiem czy to rozwiąże problem pikania, ale powinno zaprogramować szybę, żeby chodziła płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JeanLuc napisał:

Opuść szybę na sam dół, a później podnieś ją do góry i jak dojedzie na szczyt to przytrzymać jeszcze przez kilka sekund przycisk podnoszenia szyb.

Z tego co kojarzę to gdy szyba jest na samym dole to też trzeba na kilka sekund przytrzymać przycisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej, nie da się zaprogramować szyby. Wszystkie pozostałe udało się zaprogramować, tej od kierowcy nie.

Przy podnoszeniu szyby na samej górze mam trzy sygnały dźwiękowe i dźwięk zamykania zamków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!