Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skrzypiąca pokrywa bagażnika


Azol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

Otóż od miesiąca jestem posiadaczem swojej nowej zabawki z salonu Renault MIV Grandtour, i od kilku zauważyłem, że podczas jazdy po nierównej nawierzchni czy też na zakrętach mocno skrzypi mi od strony bagażnika... trochę pomacałem, poruszałem i wydaje mi się że mogą być to siłowniki od klapy bagażnika lecz na 100 % ciężko mi stwierdzić... bo przy dotyku lekko wydają taki trzeszczący dźwięk może spotkał się ktoś z tego typu dziwnym odgłosem? Chyba że jest to wina źle spasowanej klapy bagażnika ?

 

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w serwisie i spasowanie klapy bagażnika mi poprawili chciałem aby poprawili również spasowanie drzwi ale powiedzieli ze się nieda...... U mnie skrzypi klapa bagażnika podczas zamykania i otwierania i pan w serwisie powiedział ze jest z plastiku i nie są wstanie tego poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak skrzypialo i okazało się że to nie klapa tylko tylnia pulka więc zrobiłem taki zabieg że kupiłem wazeline kosmetyczna i wysmarowalem zawiasy w pulce i ten plastik co pulka się opiera i teraz na jakiś czas mam spokój. 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie

u mnie po dłuższej obserwacji stwierdziłem, że podczas jazdy występuje to za każdym razem czy to po równej czy nierównej nawierzchni skrzypią siłowniki od klapy bagażnika oraz tak mi się wydaje że ten plastik co trzyma pokrywę bagażnika na takich zaczepach tłucze się.

I tak samo dzisiaj po rannym odpaleniu auta i otworzeniu tylnej klapy zauważyłem że prawa strona plastiku od wewnętrznej pokrywy bagażnika jest wilgotna

co to może być? czy woda może mi się gdzieś dostawać do środka z powodu źle spasowanej klapy i czym ewentualnie nasmarować te siłowniki żeby nie skrzypiały?

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!