Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co sądzicie o scenicu


maniek2408

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę bida wersja i nawet podgrzewane fotele tego nie ratują. Tak jak pisze @pit-men trochę mały przebieg jak na "Niemca" i raczej wg mnie "skrócony". Jak by ten przebieg był prawdziwy i udokumentowany, to na pewno cena była by o wiele wyższa. Ogólnie bardzo odszykowany do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica obszyta po "mistrzowskiemu"... Ktoś wydał prawie 200 PLN na wycieraczki do 15-to letniego auta , ale poskąpił na obszycie kierownicy 100 PLN... Jedno jest pewne, nasi handlarze o pracę nie muszą się martwić, bo jak przestaną sprzedawać auta, mogą zacząć pisać bajki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To autko od właściciela ,fakt kierownica obszyta chyba przez stażystów nowo przyjętych hehe

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-scenic-2001r-climatronic-2x-szyberdach-ID6Bxdci.html? fakt to scenic 1 mam nadzieję że admin zrozumie że nie warto śmiecić w innym dziale .Wpadło mi w oko nawet ładnie wygląda ,na co by trzeba zwrócić uwagę w tym modelu .

I tak się zastanawiam czy popatrzeć i kupić scenica 1 polifta z dobrym wyposażeniem czy dołożyć i kupić scenica 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz budżet, ale generalnie między tymi samochodami jest dość duża różnica.

Moim zdaniem lepiej kupić SII w wersji "bida szyby" ale z pewnego źródła, niż full wypas z niewiadomego.

Wiadomo cena będzie adekwatna gdyż dobre SII w benzynie z 2004 r. kosztuje 10 tys. zł. 

Widzę że szukasz bogatego wyposażenia więc bardziej polecałbym Ci SI gdyż budowa tego pojazdu jest dużo prostsza i elektronika tak nie szaleje jak w SII.

Jeżeli SI to zwróć uwagę na "rudą" gdyż te samochody szybko korodują jeżeli były jakieś naprawy blacharsko-lakiernicze. 

 

Co do ogłoszenia to:

  • Przebieg nie realny jak na samochód sprowadzony z Niemiec (tym bardziej że ostatnie 7 lat spędził w kraju).
  • Jeżeli nie był konserwowany to "ruda" już będzie na progach i tylnych nadkolach. Pewnie jest podmalowany więc trzeba sprawdzić powłokę.
  • Widzę fotelik w środku więc jakaś Pani męczyła sprzęgło.
  • Brak oryginalnej  anteny i dywaników.
  • Nie widzę świateł dziennych.
  • Te radio nie ma MP3
  • Szpary na przednie masce się różnią 
  • Kierownica wygląda mi na plastikową a w tej wersji powinna być obszyta skórą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

x

dzięki za odp odpuściłem ,i nie żałuję że nie byłem oglądać bo gościu schodzi z ceny i nadal zero zainteresowania.Czyli tak jak pisałeś nic ciekawego ,dobre auto w miarę cenowo schodzi od razu z ogłoszeń ja swoje ostatnie autko po wystawieniu sprzedałem w 2 dni .

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!