Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MEGANE 2 1.6 16v 112 KM


bochniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na kupnie Megane 2 kombi z 2007r. ostatnio oglądałem jedną sprowadzoną z niemiec u handlarza (znajomy znajomego) . Auto wygląda całkiem fajnie, dobrze wyposażone, (fabryczna nawigacja - wysówana)zastanawia mnie jednak kilka spraw: wytarte klamki przy tylnych drzwiach, dużo bardziej jak przednich, przebieg 180 tyś bez żadnych dokumentów,  nie ma wklejek z oleju, rozrządu, brak wyposażenia dodatkowego (zapasówka, klucze, podnośnik) Co mnie zdziwiło również to przyrdzewiałe kolumny macpersona, reszta wygląda ok. W teorii gość jest pewny, dlatego chciałem rozwiać wątpliwości. Czy klamki mogą wycierać się z różną intensywnością ?? czy mogła to być taksówka. Czy wyposażenie dodatkowe jest wyciągane z samochodów na placach?? Samochód mi się podoba, jestem świadomy, że 12 letnie auto nie będzie idealne, podpowiedzcie jak rozwiać pojawiające się pytania.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klamki są wytarte z przodu mocno, z tyłu bardzo mało. Poprzedni właściciel miał dzieci, to pewnie używał tylnych drzwi, my używamy ich rzadko, więc jak klamki były wytarte z tyłu po zakupie, tak nic się nie zmieniło. Co nie zmienia faktu, że przednie były bardziej zużyte niż tylne. 

Co do amorków, w moim nie wyglądają na zardzewiałe. Sprężyny punktowo mają miejsca, gdzie fabryczny lakier zlazł i pod nim jest korozja, ale to dosłownie punktowo, na pewno nie są totalnie pokryte rudą małpą, a raczej są fabryczne jeszcze, bo mają te kolorowe kropki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!