Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wysprzeglik


Rekomendowane odpowiedzi

A jakieś inne objawy oprócz wycieku?

Mi w sobotę na Motor Show w Poznaniu pedał sprzęgła nie odpijał do końca, a jak go wciskałem to i tak był problem bieg wrzucić. Pedał wyjąłem ręcznie i zaczął normalnie odbijać, a po wciśnięciu do końca biegi wchodziły. Nie wiem, czy to też nie wysprzęglik. Silnik tce 130, przebieg około 29 tys. Zgłosiłem na serwis i w piątek będą obczajać przy okazji wymiany oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko ok tylko na osłonie zauważyłem wyciek dobrze ze mam przedłużoną gwarancję. 

W sumie wczoraj miałem wymieniony ten wysprzeglik a tu dzisiaj rano ku mojemu zdziwieniu sprzęgło w podłodze.

Assistans i na ławce dzisiaj go zabrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mojej żonie dzis znowu pedał nie odbił i zablokowała skrzyżowanie.

 

Zobaczymy, czy ASO coś zrobi. Ostatnio mówili, że jest ok bo nic nie wycieka itd. A problem się powtórzył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa od sprzegla? Jak to skrzypi? Przy wciskaniu pedalu? Co na to serwis?  

 

Ja w serwisie zamierzam zrobic jazde. Nakumulowalo im sie.  Mialem wymieniane oba laczniki stabilizatora i jeden juz tłucze na nowo.

To sprzeglo wczesniej im zglaszalem, popatrzyli i twierdza, ze jest ok. Drugi raz sie zablokowalo. Ja sie boje takim autem jezdzic, a nie mam zamiaru przy wlaczaniu sie do ruchu czekac pol godziny na taka luke miedzy autami, zeby uwzgledniac, ze moze sie rozpędzić nie będę mógł. 

 

Przepraszam za literki, z telefonu nie zawsze mogę podmienić na poprawne nie tracąc przy tym dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też piszczy po jeździe autostradowej. Generalnie u mnie występuje praktycznie każda usterka wspomniana przez wszystkich na forum. Łącznie z korozją nadwozia. Megane 4 to jakaś kpina, jakiś żart z klientów renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak że po 2 wymianie wysprzeglika dalej zgrzypi i do wymiany jest docisk sprzęgła czyli cały komplet. Mam dodatkową gwarancję i ona nie uwzględnia sprzęgła bo to część eksploatacjyjna ale serwis bierze to na siebie i nie płacę nic wynika to chyba z małego przebiegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Meca napisał:

U mnie też piszczy po jeździe autostradowej. Generalnie u mnie występuje praktycznie każda usterka wspomniana przez wszystkich na forum. Łącznie z korozją nadwozia. Megane 4 to jakaś kpina, jakiś żart z klientów renault.

Niech wymienia cale auto na zasadzie niezgodności towaru z opisem. Jeśli kupileś jako konsument. Ja kupiłem jako firma i to ponad rok temu, więc zostaje mi gwarancja. Z jednej strony się irytuje ale z drugiej strony nic ładnego za te pieniądze u konkurencji bym nie kupił i i tak nie było by gwarancji, że nie byłoby usterek. Jak pomyśle ile bym musiał więcej za nową corolle zapłacić w kombiaku, której i tak nie było jak kupowałem francuza, to wole pojeździć na serwis. Focusa też nie było wówczas nowego, a może też by miał usterki. Mazda nie ma kobi. Golf i skoda odpadają. Rozważyć można było Leona choć dużo brzydszy wewnątrz i na zewnątrz moim zdaniem, przestarzały.

Muszę zrobić raban w swoim ASO, jeszcze włącze do akcji handlowca, co mi auto sprzedał, że niech załatwia.

Edytowane przez insaimz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!