Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam chciałbym się podzielić pewną modyfikacją a mianowicie zrealizowałem podświetlenie Led pod lusterkami efekt bardzo fajny jak na zdjeciach. Światło bardzo delikatne... Zastanawiam się ewentualnie nad mocniejszym wtedy oświetla przestrzeń obok drzwi w tej chwili bardziej ewfekt dekoracyjny. Piszcie co myślicie pozdrawiam

20190411_191040.jpg

Foto efektu

20190411_191030.jpg

Foto 2 efektu

20190411_191045.jpg

A świeci zawsze czy tylko jak auto nie jest odpalone? Bo jeśli zawsze to wg mnie lipa.

@pbet pewnie świecą razem z oświetleniem wnętrza. 

Mam tak w Octavii, super sprawa. Ale świecą mi mocno. Normalnie na ziemie. Bo tak jak u kolegi to nie wiem po co one są ;)

Świecą tak jak oświetlenie wnetrza. Jak jest ciemno to rzeczywiście jest jakieś oświetlenie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie dać moduł led 1W teraz jest 0.3W. I wtedy bedzie mocno oświetlać...

Jak tak to spoko, jeśli się podoba. Nie myślałeś żeby zamiast w lusterku dać lampki pod drzwi?

Z doświadczenia. 

W megane mam w drzwiach w octavii w lusterkach. Te w lusterkach są lepsze jak podchodzisz do samochodu oświetlają Ew kałuże itp. 

Za to te w megane są lepsze przy wysiadaniu :)  widać w co masz wsadzić nogę. 

M.

• +1 1

Tak dokładnie jest. W każdym razie będę wkładał mocniejsze Ledy

Miałem w Golfie 5, fajna sprawa, dla mnie zupełnie obojętna, ale szacun za realizację :)

Też uważam że bardziej funkcjonalne są lampki w drzwiach.

Można zrealizować i to i w drzwiach nie ma problemu...

czy mógłbym prosić o jakiś mały instruktaż jak wykonać operację zamontowania oświetlenia w lusterkach oraz ustawienia jednoczesnego podświetlenia w drzwiach oraz lusterkach?:)

Dnia 15.04.2019 o 20:41, gainer016 napisał:

Można zrealizować i to i w drzwiach nie ma problemu...

Jak będziesz miał zamiar montować w drzwiach rozważ lampkę od spodu boczka.  Efekt oświetlania podłoża będzie lepszy.

INSTRUKCJA

Uzyłem do podświetlenia modułu led https://sts-sklep.pl/product-pol-1550-Modul-LED-Pico-0-36W-34lm-IP67-Bialy-Zimny.html

Nalezy wywiercić otwor po demontażu szkiełka w lusterku. Wiertło 9mm pasuje idealnie. Moduł można dodatkowo podkleić chociaż na wcisk pasuje idealnie. Nastepnie przeciągnąć przewody przez wnetrze lusterka do wnetrza pojazdu tak jak oryginalna wiazka(wymaga to demontażu lusterka i jego plastikowej zewnetrznej osłony). Pozniej trzeba przez boczek dzwi przeciągnąć przewody na dół do lampki(mi udało się to nawet bez demontażu boczka) i ostatnie nalezy podlaczyć sie do przewodów zasilajacych lapmki w dzwiach.. Szybkozlaczki badz lutowanie lub na konektorach. I to na tyle... Całość trwa do 3h spokojnej pracy. Jeśli ktoś by potrzebował w Nowym Sączu mogę to zrealizować. Montowałem rownież na takich ledach https://poltech.pasaz24.pl/product/Zarowka-LED-oczko-12V-1W-23mm-z-gwintem-czarna-1419692

EFEKT W CIEMNOŚCI ŚWIETNY POLECAM