Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault megane cabrio 1997r problem z centralką centralnego zamka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Koledzy i koleżanki mam taki problem że swoim kabrioletem, otóż mam w nim centralny na podczerwień, który ostatnimi czasy zaczyna powoli zawodzić, nie zawsze odbiornik odbiera sygnał z kluczyka, dlatego pomyślałem że wprowadzę trochę świeżego powiewu i założę osobna centralke z pilotem już na radio miganiem kierunków przy otwieraniu i zamykaniu dosuwaniu szyb itp oraz wyrzuce immo to na podczerwień. Kierunki podłączyłem szyby również wszystko według schematu, na pewniaka sygnały sterowania zamka podciagnalem do przycisku na konsoli (nie pierwsza centralka która zakładam) i tutaj nie miłe zaskoczenie ponieważ ten przycisk otwiera i zamyka tylko wtedy gdy kluczyk jest przekrecony na zapłon bez kluczyka w stacyjce tylko otwiera. Szukałem na forum tutaj jakiś informacji ale tematy się ukrywają i żadnych konkretów niestety nie znalazłem. Dlatego prosiłbym o pomoc i jakieś wskazówki, może miał ktoś z was ten sam problem i go rozwiązał po prostu gdzie dokładnie mógłbym się wpiąć żeby ten przycisk ominąć lub sprawić żeby on działal w obydwie strony bez zapłonu. Napewno moje autko nie jest pierwsze z takim problemem ponieważ sprawdzałem u dwóch znajomych i mają tak samo przycisk na konsoli zamyka tylko po zapłonie. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!