Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Navi do Megane III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prowadzę właśnie rozmowy w sprawie zakupu Megane III (coś mi nie pasuje spasowanie przedniej maski ale nie o tym mowa) - chciałbym dołożyć oryginalny daszek z navi i joystickiem w tunelu.

 

Z tego co znalazłem na necie są 3 wersje navi + rlink(ale na to auto jest za stare) - pytanie którą wersję nawigacji dodać, która jest jeszcze jako tako aktualizowana i warta zainteresowania(tak żebym szukał zestawu z jakiegoś rozbitka/anglika)

 

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję Live, korki na żywo świetna sprawa. Mapy i usługi można wykupić bezpośrednio w TomTomie. Ważne, żeby usługi Live były używane, po jakimś czasie bez aktywnych usług, karta SIM zostaje zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starszą bez live. Navcore 8.84 tomtom playera zainstalujesz ale jeździć z tym niebezpiecznie. Sama nawigacja jest ułomna , jej algorytmy wyznaczania tras. Zdecydowanie na smartfona lepsze nawigacje można pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli navi i joystick to tylko zbędne gadżety w które nie warto inwestować?

 

Czy w wersji standard(bez bose) są jakieś różnice w audio(ze względu na zainstalowane radio?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracając do tematu - w końcu mam upatrzoną Megankę(jesli wszystko będzie ok na badaniach to ją wezmę) ale nie ma wejścia USB(może pierdoła ale jak to facet - jesteśmy gadżeciażami)

Czy ktoś przerabiał współpracę zmieniarki USB np(https://www.olx.pl/oferta/cyfrowa-zmieniarka-cd-do-renault-mp3-usb-sd-aux-laguna-megane-yatour-CID5-IDzWvCC.html#eb6fb3f280) z fabryczną instalacją?

Chciałbym do Meganki dołożyć zestaw z używki/anglika - daszek z wyświetlaczem navi, radio, joystick i taką wlaśnie zmieniarkę(kwestia wygłuszenia drzwi itp też jest w planach) - czy to się zgra?

Dedykowane zestawy na androidzie to już 1200 - 1500 więc kosztowo - przy moim pomyśle zamknąłbym się w 500-700zł z tego co widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!