Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kadjar - R-Link 2 - Kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie na podstawie zdjęcia:

 

To oznacza, że mam instalację (godzina rozbierania dechy w piach) tylko jak znaleźć drugie końce w okolicach bagażnika? Dla ułatwienia sedan.

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.03.2020 o 18:33, cinas napisał:

Mam piny i do zarobienia i z przewodami , jak nie masz praski to ciężko będzie zaprasować

 

Cinas jest opcja kupienia u Ciebie pinów z wyprowadzonymi przewodami powiedzmy 20 cm?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 18:47, Andon napisał:

Pytanie na podstawie zdjęcia:

IMG_20200619_175030.thumb.jpg.b87e7aa5b96335e40885cb363623619c.jpg

To oznacza, że mam instalację (godzina rozbierania dechy w piach) tylko jak znaleźć drugie końce w okolicach bagażnika? Dla ułatwienia sedan.

Znalazłeś drugi koniec? W bagażniku nie mam żadnej kostki przy światłach też nic nie widzę. Pociągnąłem cała instalacje do przodu rozbieram R link2 a tam są kable tak jak u Ciebie. Ewentualnie jak wyciągnąć piny żeby nie uszkodzić wtyczki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel_meganeII napisał:

Znalazłeś drugi koniec?

Drugi "koniec" przynajmniej w Kadjarze jest dopięty do wtyczki w klapie bagażnika:

1962141529_Bild5.thumb.JPG.719e69f762fb3a8edc270e29335722d2.JPG1218675880_Bild6.thumb.JPG.6230c0c3c6de6791344bc5589c28d7da.JPG111982963_Bild7.thumb.JPG.bbb18c5e2ef48ca643ea413f1c8bf395.JPG

 

10 godzin temu, pawel_meganeII napisał:

Ewentualnie jak wyciągnąć piny żeby nie uszkodzić wtyczki? 

 

W instrukcji montażu służy do tego "specjalne" narzędzie - wysuwasz zabezpieczenie z kostki:

kostka.thumb.jpg.29a4a7dc755a90ce195da32451822335.jpgimg-7491498f58.thumb.jpg.696a6d743ab440dcec9ce5bd2ae02ace.jpg

 

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem ale też nie bardzo szukałem. Jak już wcześniej pisałem w klapie bagażnika nic nie ma. W hatchbacku jest za lewym światłem trzeba by rozebrać tapicerkę i poszukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Andon napisał:

Nie znalazłem

Bo nie znajdziesz oddzielnej "luźnie" wtyczki - przewody będą dopięte do głównego złącza - trzeba wypiąć konwektory i dorobić wtyczkę.

Tutaj:

Tuorial

Masz cały tuorial. (żeby zobaczyć zdjęcia trzeba się zalogować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 kostki w lewym słupku bardzo podobne do tych w Kadjarze ale żeby się do nich dostać to masakra. Wydaje mi się że trzeba podsufitkę ściągać.

Dobra zamiast szukać instalacji wpiąłem swoją do RLinka i działa. 

Teraz tylko w ddt4all ustawić wszystko i skończone. Sylwekdm jako że masz to najbardziej rozpracowane będę pewnie z Tobą się konsultował. Zastanawiałeś się czy można zmienić sposób wyświetlania tak żeby na górze był obraz z kamery a na dole czujniki 

 

Sylwekdm czy wiesz co może być powodem tego że w dtt4all nie mogę w żaden sposób bazując na zdjęciach zamieszczonych przez Ciebie.

Ani przesunąć obrazu ani obniżyć - nic nie działa to samo z liniami.

Zmieniam wartości w programie w tych miejscach co ty , one się zapisują ale obraz ani drgnie.

Z aktywacją nie było problemu więc zakładam że to nie wina programu albo złego zapisywania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!