Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! 

 

Niestety po przeszukaniu tego forum i internetu nie znalazłam rozwiązania  :) A sytuacja wygląda następująco: 

 

Kilka dni temu kupiliśmy z mężem Renault Megane III (2014 rocznik) i od zakupu wszystko było ok. Dzisiaj rano postanowiliśmy pojechać na wycieczkę i tak się przyglądałam, co tam mamy za bajery, że wyciągnęłam kartę SD. Okazało się, że to była ta z wgraną nawigacją . (To było na wyłączonym silniku). Po tym mąż odpalił samochód, radio wystartowało, nawigacja się na chwilę włączyła i po chwili pojawił się napis "tomtom". Wyglądało trochę, jakby się coś aktualizowało. Jedziemy, jedziemy. Na ekranie dalej ten sam napis, jakby się przeładowywał. Mąż próbuje podgłośnić radio - nie da się, ściszyć - nie da się, wyłączyć - nie da się. Ogólna zwiecha. Zjechaliśmy na parking, zgasiliśmy silnik, pozamykaliśmy drzwi itd. - nic, jak grało, tak gra dalej.

I w tym miejscu pojawił się spory problem, bo szliśmy na kilka godzin do parku rozrywki, więc było pewne, że jak wyjdziemy a radio to będzie dalej grało, to akumulator nam umrze... Poszukaliśmy w necie i się okazało, że można jeszcze na poziomie bezpiecznika je wyłączyć. Mąż znalazł odpowiedni,  wyciągnął go i faktycznie radio przestało grać. To mówimy - wracamy z tematem. Włożył bezpiecznik, ale stwierdził, że coś za luźno siedzi. A że byliśmy na stacji paliw, to poszedł po komplet nowych bezpieczników. Wybrał odpowiedni, włożył na miejsce i dalej tak luźno wchodzi. No i cała ta stacja multimedialna nie działa dalej. Nie reaguje na nic. Dłuższa przerwa w zasilaniu też nic nie wniosła. 

 

Mam nadzieję, że trafię tu na mądrą głowę, która podpowie, co można zrobić i żeby majątku nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!