Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Blokada forum - firma Cashmedia - host44.pl - oszust


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W ciągu ostatnich dni dostęp do forum był zablokowany, stało się to z przyczyn ode mnie niezależnych. Winę za zablokowanie serwera ponosi firma CM Cashmedia s.c. sprzedająca usługi hostingowe pod marką Host44.pl.

Aktualnie serwer został opłacony na nowo w firmie hostings.pl, a od wspomnianej firmy Cashmedia domagam się zwrotu opłaty za wcześniej z góry opłacony roczny hosting.

Do poniedziałku wszelkie prace techniczne, powinny zostać zakończone. Osoby, które mają problem z mailami w domenie megane.com.pl, proszone są o zachowania cierpliwości. W poniedziałek (14.07) wszystko powinno poprawnie funkcjonować.

W celu zalogowania się na pocztę poprzez WWW, proszę korzystać z adresu:

http://megane.com.pl/roundcube/

 

PS Zdecydowanie odradzam usługi oferowane przez firmę Cashmedia s.c., firma niedługo przestanie istnieć.

 

Dotychczasowe dane firmy: Właściciel Tomasz Adamek, obecnie pracownik Radia Opole.

 

 

Adres siedziby

CM cashMedia, ul. Kopernika 6, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

NIP: 749-181-07-39, NIP VAT UE: PL 7491810739, Regon: 532401879

 

 

Administrator

Krzysztof Mazur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wazne Krzychu, że uporałeś się z kupną hostingu w innej firmie - miejmy nadzieję, że ta będzie lepsza. Tamtej firmie natomiast już podziękujemy! Krzychu - jeśli kiedykolwiek sytuacja zmusi do zrzutki na hosting - pisz na forum - znajdzie się sporo chętnych chcących wspomóc Twoje działania i nasze wspaniałe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenna skarbnica wiedzy

 

szkoda że inni sądzą inaczej np user klufa:

generalnie to mam w dupie twoje ostrzezenia, ciebie i to pojebane forum na którym większośc zalogowanych to takie buraki jak ty, którzy nie maja zielonego pojęcia o autach a sadzą się jak mechanicy z 20 letnim doświadczeniem.gówno z tego forum mozna wynieś no bo jak może byc inaczej jak taki jołop jak ty to prowadzi.także po przeczetyniu tej wiadomości masz mnie wsioku zablokować jak prawdziwy wieśniak.i dalej prowadź sobie ten syf, w którym nie ma nic treściowego i związanego z renault.sram na ciebie i to forum.strzałka buraczanie.

 

ja bardzo się cieszę że Krzysztof dał radę jeśli będą jakieś problemy z odzyskiem wiesz gdzie dzwonić......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę,że forum znowu działa. A jak komuś forum nie pasuje,to " do widzenia". Nikt nikogo na siłę nie zatrzyma.Ja tak samo,jak kolega P_r_z_e_m_o ,gdyby było trzeba kasy,to też dołożę. Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, widać, że user klufa jedyne co wyniósł z rodzinnego domu to telewizor i dvd na handel ;]

Jeśli chodzi o zrzutę to pomysł ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!