Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Coupe GT-Line wymiana reflektorów przednich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

W naszym domu zawitała kolejna Renówka a mianowicie Megane III phI Coupe GT-Line 2010r. Na dzień dobry mam problem z oświetleniem a konkretnie autko posiadało zwykłe lampy a jakiemuś jegomościowi zachciało się przeróbki na bi-xenon (wkręcone soczewki w miejsce zwykłej H7, oczywiście lampa profesjonalnie rozebrana i później równie profesjonalnie spasowana na silikon,  całość uzupełnił HID H1 z dalekiego wschodu). Chcę je zmienić, a raczej już je wyprułem... I tutaj zaczynają się schodki. Wszystko przemawia do mnie za lampami używanymi ale oryginalnymi i tu pytanie - czy lampy z RS 2013r podpasują do mojego GT-Line? Pytam ponieważ głowa mnie już boli od szperania w sieci.

 

- pierwszy lift 2012r jednak np. zderzaki do Coupe GT-Line produkowane 2008-2013r co ucieka trochę od zmiany lamp jak w zwykłych wersjach HB,

- na forum ktoś pisał, że w GT w lifcie 2012r zmieniło się tylko to, że doszły dodatkowe paski led na zderzak, a konkretniejsze zmiany nastąpiły w 2014r

- podobnie w katalogach internetowych np. intercars moja wersja nadwoziowa (DZ1G) dostaje te same lampy co np RS 2008-2013r

 

Pytam ponieważ znalazłem takowe od RS 2013r, jednak aby uniknąć niepotrzebnej zabawy wolę się upewnić. Sprzedawca twierdzi, że lampy wyglądają identycznie jak w GT-Line kombi z 2011r.

 

 

Czy pomożecie? Macie jakąś wiedzę, doświadczenia z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim GT-line powinny mieć czarne wnętrze.

2010 rok powinien mieć światła do jazdy dziennej w kloszu reflektora (zwykła żarówka), a auta po lifcie mają:

LED pod lampą w zwykłych Megane

LED w zderzaku w wersji GT/GT line/RS

 

i lampy po lifcie nie mają miejsca na żarówkę do świateł dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!