Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od niedawna jestem posiadaczem Megane 4 z 2016r. Wyswietlacz 8.7

 

Mam parę pytan, zapewne głupich pytań no ale jestem lajkiem a nie znalazłem nigdzie konkretnych odpowiedzi. 

 

Po pierwsze, w jaki sposób zaktualizować system do najnowszej/nowszej wersji. Obecnie posiadam 2.2.19.300 i nie mam możliwości pobrania nowszej wersji z toolboxa, chyba że coś źle robię. 

 

Caly czas podczas jazdy mam komunikaty głosowe "coyote no network connection". 

A więc jak mogę to wyłączyć badz w jaki w ogóle sposób się z tym połączyć ? 

 

I jeszcze jedno, jak to wygląda z aktualizacją map? Obecnie mam z 2015 i rozumiem, że bez godziwej opłaty w ASO, czy poprzez wykupienie pakietu na MyRenault się nie obejdzie ? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, dużo zapewne głupich pytań no ale zrozumcie, jak ktoś dopiero zaczyna przygodę z danym systemem to znać się nie będzie. Nie odsylajcie też do innych 80-stronnych tematów bo trochę już tego zwiedziłem i wiele się nie dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wersji r-linka wg serwisu można podnieść wersje tylko u nich, jednak można to zrobić konfugurując sam pendrive wg instrukcji. Pliki są dostępne na zagranicznych forach.

Coyote można chyba wyłączyć albo odinstalować

A mapy niestety tylko przez zakup w sklepie, czyli wkładasz pustego pena w aucie, uruchamiasz auto, wyjmujesz pena i tego samego pena wkładasz do kompa, gdzie musisz mieć apke renault. Wykryje co możesz ściągnąć i za ile itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,samemu możesz podnieść wersje tylko do 3.3(w tej wersji spokojnie możesz aktywować Android Auto po podłączeniu smartfona kabelkiem).Też kiedyś tak zrobiłem.Jeśli masz HB nie będzie problemu np z liniami kamery cofania.Jeśli chcesz podnieść wersje do 7 musisz udać się do serwisu bo tylko tam mogą to zrobić.Przy czym nie każdy serwis chce sie podjąć takiego upgradu bo jest szansa,że uwalą radio a wtedy 1200zl nie twoje.Mnie poinformowali i przeprowadzili upgrade do 7 bez żadnych problemów.

W tej chwili szukam możliwośći upgradu do 8 aby cieszyć się AA na pełnym ekranie.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!