Skocz do zawartości

Włączenie animacji zegarów przy uruchamianiu


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak zrobiłem - każdy pojedynczo zatwierdzałem i na koniec "Prise en complete des configuration" i DZIAŁA  hehe :) Dla tych którzy pisali że im nie działa to może niech spróbują pojedynczo każdy zatwierdzić a na koniec "Prise en complete des configuration"

 

Dziękuję za cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 13:35, aniewa napisał:

Jedynie dwa rodzaje wyświetlacza mają tę opcję: CLUSTER_B95_L38_ph2_V1.2 i CLUSTER_B95_L38_ph3_V1.92.

 

34 minuty temu, conqest napisał:

Dla tych którzy pisali że im nie działa to może niech spróbują pojedynczo każdy zatwierdzić a na koniec "Prise en complete des configuration"

 

Nikt z wcześniej piszących nie pisał, że animacja w wersji którą zaznaczyłem powyżej nie działa. Natomiast nie ma mowy by włączyć animację w innych wersjach ecu niż podane powyżej i o tym problemie co niektórzy wspominali. Tu żadna kombinacja przycisków nie pomoże.

dodano

Trochę posprzątałem temat ze zbędnych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Cześć. Posiadam Meganke 3 Ph2 2012 r. wersja Bose i także chciałem ogarnąć sobie programem ddt4all needle sweep na zegarach ale niestety wyświetla NO Data na czerwono w tych opcjach również opcja zegarka Clock na dwóch klastrach CLUSTER_B95_L38_ph2_V1.2 i CLUSTER_B95_L38_ph3_V1.92. 

Szczerze to dziwna sprawa mega. 

Czyli jest to u mnie nie możliwe ? 

Po wciśnięciu na lupke w Megane III PhII wyświetla na zielono cluster CLUSTER_B95_L38_ph2_V1.8 

IMG_20231116_161839.jpg

Edytowane przez roni.tl86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ogłoszenia

  • Polecana zawartość

    • Nawiew tylnej kanapy - Megane 3
      Witam, planuje zakup Megane 3 Grandtour. Przegladajac ogloszenia nie widze aby jaka kolwiek miala nawiew na tylnia kanape. Pytanie czy jesrt to do zrobienia ? Może części z laguny 3 beda pasować ? Robił, ktoś cos podobnego ? Wymysliłem sobie kupno M3 1.5 dCi 110km, do tego chciałbym na start zrobić chip zeby podniesc moment  obrotowy i zyskać pare km. Później  chciałbym wrzucić jeszcze radio 2din z możliwością podpięcia kamery cofania i gniazdo zapalniczki lub usb do ladowania dla pasazera z tylu. Aczkolwiek najbardziej mnie nurtuje czy jest opcja na ten nawiew do tylu dla pasażerów. Jeżeli to pomocne... jestem gotow zrezygnować z tego joysticka jesli takowa wersja jaka kupie bedzie go posiadać. jezeli bedzie trzeba zmienić caly ten tunel . Dla mnie jest elementem zbędnym. W tym miejscu bardziej pasowałby jakis schowek z zasuwana roletka, albo poprostu miejsce na kubek. 
       
      Jesli był taki temat poruszany to podlinkujcie. Nie znalazlem nic co by zaspokoiło moje pytania. Widziałem wątek o M4 ale te auta chyba troszeczke sie różnią ? 
       

      REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6  - Prezes
       
       
      • 25 odpowiedzi
    • Jak sprawdzić kod silnika?
      Czy można jakoś odczytać kod silnika i skrzyni biegów z naklejki czy VINu? Jeśli tak to jak?
      • 11 odpowiedzi
    • Cześć, w przeciągu dwóch tygodni mam odebrać swoje megane 1.3 tce 140. 
      Powiedzcie proszę bo gdzieś wyczytałem, że nowoczesne silniki wraz z olejami są tak skonstruowane, że nie trzeba wymieniać oleju po 1000-2000km od wyjechania z salonu.
      Jak to w praktyce wygląda aby samochód służył długie lata?
      • 34 odpowiedzi
    • Dynamiczny kierunkowskaz led - przód
      Witam, zamontowałem pasek led wewnątrz oryginalnego klosza na kierunkowskaz, wygląda dużo lepiej, jedyny problem jaki mam do rozwiązania to przerywnik, na awaryjnych działa normalnie natomiast przy używaniu jednego kierunku mruga szybko jakby była spalona żarówka, nie wiem czy bawić się w oporniki czy da się coś ustawić w ddt4all ?
       
       
      • 13 odpowiedzi
    • Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?
      Pomysł zapożyczyłem z innego forum i wydaje mi się, że nie jest głupi
      Więc ja zacznę: zamówiłem 2 żarówki h4 Philips X-treme 8-)
        • +1
      • 5805 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...