Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Włączenie animacji zegarów przy uruchamianiu


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wgrać do głównej pamięci telefonu plik ecu.zip. Sam plik znajdziesz np. https://drive.google.com/drive/u/0/folders/14nqS8KT0f1velpTHcgVqRiTLsmpggzhG

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , nad opcjami o których tu piszemy jest opcja (Presence Clock) i (Presence Temp_Ext) , czy jak by włączyć te funkcję (temperatura chyba jest włączona na tym screenie) to będzie wyświetlał zegarek i temperatura na wyświetlaczu gdzie są informacje o pasach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zrobić animację , ale nie na ph2 tylko na ph3 v1.92 ,  jutro spróbuję jeszcze z zegarem.

Jak macie jeszcze jakieś triki na tą apkę to dawajcie :-) 

 

Wielkie dzięki @aniewa

Edytowane przez unkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z ecu M III ph I nie ma opcji włączenia animacji. Jak chcesz to podłącz laptopa z ddtall, wybierz M III hII i CLUSTER_B95_L38_ph2_V1.2. Jeżeli odczyta dane i numer vin a przy opcjach ustawień nie będzie napisu NO DATA to możesz spróbować zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę chłopaki jeszcze nie sprawdziłem jak to w Ph1 bo nie było kiedy, natomiast zmartwiło mnie stwierdzenie gościa z Clipem u którego był kolega w Warszawie, pytał o ten bajer i gość powiedział, że może w Ph1 w megane tak samo jak w lagunie ( u kolegi) liczniki się różnią. Ph2 i Ph3 to już to samo... no kurdę, licznika wymieniał nie będę, wizualnie to to samo, ma ktoś jakiś pomysł ?, bądź wie jakim cudem te liczniki się różnią? może w Ph1 jest to pod inną opcją ? przecież na oko te liczniki są identyczne, jeśli różnica jest w oprogramowaniu to jak je zaktualizować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak ci zależy na tym? O_o po to robią właśnie ph1 ph2 itp. żeby potem wprowadzać takie bajery albo np. ph1 nie ma możliwości ustawienia kierunkowskazów autostradowych (niby pierdoła a wystarczy tylko soft zmienić i już działa, nic więcej mechanicznie nie trza dokładać. Wątpię że uda się wgrać wsad z licznika z ph2 do licznika ph1. Pewnie sam licznik wymienić nie ma problemu ale nikt nie wie jak pod kątem elektroniki różnią się liczniki. Ale możesz sprawdzić i wgrać soft do swojego zobaczymy czy go nie uwalisz D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!