Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Włączenie animacji zegarów przy uruchamianiu


Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla tych co posiadają ddt4all lub Ecu Tweaker na Androida do pobrania TU i ELM 327. Można włączyć animację zegarów wyświetlacza przy uruchomianiu samochodu. 

Wystarczy wejść w ecu licznika i zaznaczyć opcje  jak na zrzucie ekranu poniżej. 

Zegary pokażą animację jak na załączonym filmiku ze strony DRIVE2.RU.

Cytat

 

 

Włączyłem to w MIII z 2014 r córki i jak dla mnie taki fajny gadżet.

1220953484_animacjazegarw.thumb.jpg.801653d93f5b96d45a7d22f655ba7d5f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłać dobry człowieku, będę działał dam znać czy nie przerobiłem auta na pustak budowlany :D. Mam nadzieje, że będzie to u mnie działać bo w sumie chciałbym ten bajerek mieć:D 

Edytowane przez czik3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim szczęściu tak może być :D . Muszę dorwać telefon z androidem, albo jakiś laptop na windowsie. DTT4ALL występuje w apce na telefon może ? bo ten screen chyba jest z komputera :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scren jest z ddt4all ale zmiany robiłem Ecu Tweakerem. Ecu Tweaker to jest właśnie ddt4all na androida, wygodniejszy w obsłudze i wszystko po angielsku.

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki pomocy po kroku 2 przed kliknieciem w einsteina program się krzaczy :((((((. Jak wybiore megane 3 ph1 na samej gorze to nie mam tych opcji z pozycji 1 i 2 :/ . Apka na androida laczy się z elmem i po wybraniu polaczenia mam bodajże CAN/ KWP (?) czego nie wybiore to tylko "loading" :( poratujcie :D

Edytowane przez czik3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz Ecu Tweatera? Wybierasz Meter Cluster a następnie ecu swojego licznika? Tak na szybko przejrzałem różne ecu licznika występujące w MIII ph I to żadne nie posiada aimacji zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam DDT4ALL i zacina się kiedy wchodzę w krok 2. Jeśli na gorze wybiore megane 3 ph1 nie mam w ogole opcji z kroku 1 . Ecu Tweaker z linku nie dziala albo robie coś źle :/ łączy się z elmem i tyle, zadnych opcji nie mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jakie masz ecu licznika? Najlepiej kliknąć na lupę by znaleźć dostępne sterowniki. 

Ja używam Ecu Tweaker wersja 1,85, z linku podanego powyżej klikasz na 1,81 ale ściąga 1,85 i działa stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić ecu licznika? Kurczę jak klikam w to „auto identyfiy” to mam opcje CAN i KWP chyba i czy kliknę to czy to, jest tylko „loading” testowane na galaxy s9+ s10 i p30pro i to samo :/. To drugie kółeczko zaznaczone swieci się na zielono oczywiście i wybrane jest ELM327. Pobierałem za każdym razem ostatnia wersje aplikacji.

161A0F7A-0698-48B7-A1CF-02793C2127D1.jpeg

Edytowane przez czik3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zwykłym ddt4all na komputer albo pyclip180+ na androida. Ja znam swoje wszystkie ecu i korzystając z Ecu Tweakera od razu wybieram z listy interesujący mnie sterownik, lupą wybieram tylko samochód. Skanowania tym programem jeszcze nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano sprawdzę te aplikacje, w DDT4ALL jak wybiorę model auta to nie mam nawet "CLUSTER_B95_L38_Ph2_V1.2". Na "all" mam wszystkie opcje z screena, i właśnie na ALL jak dojdę do Config Generale 2& Odometrie i kliknę na to dwa razy program przestaje odpowiadać :( nie mogę nawet kliknąć w "Ajnsztajna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybierzesz megane III to tego licznika nie będziesz widział jako dostępnego, wybierzesz MIII h II to będzie na liście ale jeżeli nie masz go w aucie to program powinien wyświetlać na czerwona NO DATA. Kliknij na lupę, przeskanuj dostępne ecu i będziesz wiedział czy jest sens szukać dalej bo prawdopodobnie nie masz odpowiedniego licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!