Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane 2.0T pytanie o VIN


turbons

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam pytanie w poniedziałek chce jechać po Megi III 2009 z moim ukochanym silnikiem 2.0T, niedawno sprzedałem Megane II z tym samym samochód "świeżo sprowadzony z Niemiec z przebiegiem 96tys. Sprzedawca (handlarz)  zapewnia gwarancję przebiegu ale po wpisaniu numeru Vin nie ma żadnych wpisów historii zapisu przebiegu. Według mnie bardzo to dziwne, może ktoś mi to wytłumaczyć czy takie coś się zdarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie takich raportów z AutoDNA czy tym podobnych, bo to jest karmienie cwaniaków, nic więcej. Z Polską dłuższą historią sprawdzajcie tu: https://historiapojazdu.gov.pl/ Wejdź na autoscout24 wybierz rynek niemiecki i auto z tym silnikiem, zobaczysz średni przebieg a może nawet to auto? Dużą naiwnością jest wiara w taki przebieg ściągniętego przez handlarza pojazdu. ASO będzie w stanie odczytać przebieg z np. modułu ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc! Wynika z tego że zamawiając ten raport wydałem tylko niepotrzebnie kase - przyznam się szczerze że skusiłem się na to na podstawie jednego z filmików na YouTube, widocznie to był tylko chwit marketingowy, ale dzięki wam dużo mi się wyjaśniło, wszedłem na niemiecki portal aukcyjny i zobaczyłem tam samochody z podobnych roczników i przebiegi są średnio w granicach 80-160. Teraz zostaje zobaczyć na żywo czy stan faktyczny będzie pokrywał się ze stanem przebiegu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ze sobą jakieś handlarza jak znasz i będziesz jechał po samochód. Oni naprawdę się na tym znają. Zobaczyłeś pewnie też ceny na tym portalu niemieckim i się teraz zastanów, jak to jest, że handlarz tak tanio jest w stanie sprzedać. Może chce Ci zrobić prezent? :)

Edytowane przez omega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam znajomego handlarza, sam mam podstawowe pojęcie o motoryzacji więc podstawowe parametry potrafię sprawdIc, mam też miernik lakieru :-) samochód  jest w Zawierciu ok 200 km odemnie, jak będzie możliwość to podjade na diagnostyke, jeśli chodzi o cenę to samochody z tego rocznika z tym silnikiem zaczynają się od 21k ten jest wystawiony za 26k. Nie nakręcam się na zakup, na podstawie ogłoszenia samochód jest wart tej ceny co będzie na miejscu - zobaczymy :-) Chyba że ktoś z forum jest z tamtych okolic i odpłatnie by go zobaczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!