Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Białe GT


nfnp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z ekspertów może się wypowiedzieć na temat tego egzemplarza? 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-2-0-gt-190-km-lift-bose-navi-serwis-oplacona-ID6CV4GH.html

 

Mam wrażenie, jakby samochód był słabo spasowany, zwłaszcza przednie błotniki z maską, tylna klapa i trójkąciki przy lusterkach. Czy ten typ może tak ma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie aut z radomia się nie kupuje , kupisz a po czasie zobaczysz co kupiłeś , można o tym poczytać w necie.

błotniki wydaja się być ok , foty cykane kalkulatorem i się ostrość nie nakłada prawidłowo dlatego może wyglądać to średnio.,ale za taka kasę to można mieć już młodsze auto co z tego ze 2.0 TCE parę tysięcy za dużo.

p.s ze Szwajcarii nie przyjeżdżają auta na blachach wiec już jest dowód na to ze ktoś kombinuje i kupuje wtórnik na portalu aukcyjnym , co jeszcze mógł zrobić , kopic żeby auto sprzedać.

Edytowane przez Refild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od ulegania takim stereotypom. Poprzednie auto kupiłem w Koninie, czyli też tam, gdzie aut się absolutnie nie kupuje, i jest git. Grunt, to rzetelne sprawdzenie takiego samochodu. 

Fakt, że za tę kasę można mieć młodszy samochód. Ale podziękuję za MIII z gównianym 1.2 TCe czy zamulonym 1.6.

PS. mamy obecnie na olx 7 sztuk GT, z czego najtańsza kosztuje 32k.

Edytowane przez nfnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wciąż wisi od 6 marca , nie zwracając uwagi na sytuacje w kraju już dawno powinien się sprzedać gdyby z nim wszystko było tip top a jak wisi auto dłużej niż tydzień , zapewne już nie jeden oglądał , nie sprzedało się coś jest na rzeczy, dobre auta się sprzedają jak bułki w sklepie te gorsze czekają na tzw : jelenia

 

nfap. dobrze ze nie trzymasz się stereotypów ,ale uwierz mi aut dobrych zagranica się nie sprzedają ,zawsze coś jest na rzeczy ,a w Radomiu handlarze pracują od lat i biorą na zachodzie co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdził, że przeleciał samochód miernikiem z grubsza i musiał pominąć te miejsca :mrgreen:

I nie to, żebym go bronił, bo moim zdaniem krętacz z niego konkretny, ale ja osobiście uważam, że bezwypadkowy =/= bezkolizyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzonka w użytkowaniu! Które elementy malowane jak można wiedzieć? :D 

Niestety taki mamy serwis ogłoszeniowy. Moja Megi po skasowaniu tak de facto też była bezwypadkowa (a, że auto krzywe to szczegół) :D Ogółem na otomoto powinni zmienić bezwypadkowy na bezkolizyjny, lecz jak mi odpisał support: "od tego jest oznaczenie pojazdu jako uszkodzone". Auto w pełni sprawne po kolizji (naprawione) = uszkodzone? Ale cóż, widocznie my to źle interpretujemy! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nic na to nie poradzimy. Malowana maska i okolice prawego tylnego progu/nadkola. Reflektory, szyba czołowa, chłodnice i inne duperele z przodu produkcja 2012, poduszki nieodpalane, więc coś delikatnego musiało się wydarzyć. 

Edytowane przez nfnp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!