Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich, Być może temat był już tutaj poruszany i na wielu innych forach ale niestety nie doszukałem się odpowiedzi na mój problem:( mianowicie chodzi o wspomaganie kierownicy może zacznę od początku. Ostatnio pojechałem sobie do pracy wszystko było ok po skończeniu pracy zasiadam do mojej Reni 1.5 dci rocznik 2006 i tak jak zawsze hamulec i przycisk START i poczułem że nie mam wspomagania. jestem w tych sprawach kompletnie zielony ale znajomy powiedział mi żebym sobie sprawdził bezpieczniki które są osadzone w sprytny sposób tak zrobiłem sprawdziłem wszystkie i okazały się ok ale dla pewności zmieniłem wszystkie założyłem aku na swoje miejsce wprowadziłem kod do radia i ponowiłem próbę odpalenia moim samochód odpalił ale bez wspomagania i pojawił się komunikat "usterka wspomagania" i samochód który chodził sobie na wolnych obrotach na luzie podczas pojawiania się komunikatu wskazówka od obrotów spada do zera i wszystkie kontrolki gasną, komunikat znika wszystko wraca do normy! samochód się nie dławi ani nic ale kolejne zmartwienie nie działa klima! kolejny dzień przyszedł znajomy z telefonem i kosteczką OBD sprawdził pokazały błędy które dołączę do tego tematu. proszę o jakieś rady z tego co mówił znajomy to wspomaganie jest elektryczne

108178362_1714611098690914_6932196677953050532_n.jpg

Edytowane przez Plain_monster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd dotyczy układu podgrzewania świec żarowych. Jest za duża asymetria prądowa na poszczególnych cylindrach.

Do wspomagania układu kierowniczego są dwa bezpieczniki. Główny prądowy jest schowany na dnie UPC i mały układu sterującego. Z opisu wynika, że instalacja w twoim samochodzie potrzebuje renowacji przez elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!