Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Coupe 1.6 128KM / 2.0


gostom

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Po przygodzie z Laguna zastanawiam się nad powrotem do Megane. 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-coupe-180km-ksiazka-serwisowa-alufelgi-klimatronik-parktronik-ID6DfKOa.html

 

Czy ktoś może oglądał to auto? ALbo coś ze zdjeć może mi powiedzieć? Mam blisko, ale nie znam się na tym modelu kompletnie.

Edytowane przez gostom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę coś takiego:

e200b683047a02b7664c8a32e2fc71b9.png.8e22439e99831b52a8988c7edea1f330.png

To wychodzę z ogłoszenia. Z jakiegoś powodu ktoś ukrył VIN. Z reguły tacy sprzedawcy odpisują we wiadomości, że RODO i jak Pan chce sprawdzić VIN to zapraszam na plac sprawdzić osobiście. Znajomy po przyjeździe na plac (VW Polo), przepisał VIN w Google i od razu w grafice były zdjęcia rozbitka zrobione w Holandii. Całość się zgadzała z miernikiem lakieru :) Może i mało jest takich historii, ale się zdarzają. Napisz do gościa o VIN. Jak nie odpisze to uciekaj od tej oferty jak najdalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby ktoś się zastanawiał. Oglądałem samochód. Mechanicznie wydaje się okej, jakieś zapocenie w okolicach turbo, ale moim zdaniem nie ma dramatu. Samochód zrywny. Podczas jazdy zagrzało się mocno koło lewy tył, ale to wygląda na zastałe szczeki (po mojej jeździe próbnej na 100% do wymiany wraz z tarczą). Z uwagi na brak tablic zjazdowych prowadził sprzedający. Auta od spodu nie oglądałem bo zrezygnowałem z zakupu po zobaczeniu raportu w autobazie który kupiłem przed wizytą w moim serwisie. W raporcie są zdjęcia z niemiec z których winika, że Auto było kupione z wielką dziurą w progu (rdza). Po aucie nie widać by było robione, czyli może zrobił to zgodnie ze sztuką? Nie oceniam, ale odpuszczam :) Środek nie zniszczony, przebieg zgadza się z tym z Niemiec (+9 tys km obecnie). Sprzedający nie poinformował mnie o naprawie tego typu podczas oględzin.

Szyby wszystkie ten sam rok. Lampy nie wyglądają na odkręcane.

 

Mowa o aucie z VIN VF1DZ0K0641246690

Edytowane przez gostom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!