Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[różne] Benz. 2010-2014 - Zakup auta użytkowego


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

To jest malutkie auto, nie jestem pewien czy spełni Twoje oczekiwania (wyjazdy rodzinne, transport rzeczy itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam tego świadomość, ale siadł nam ostatnio VW Polo, ma już najechane prawie 450 tys. km . Miałem podjechać dzisiaj ale się nie udało. Muszę zobaczyć na żywo, czy da się coś tam wsadzić na tył przy złożonych fotelach. To byłby raczej zakup przejściowy.
 

Dodano...

Byłem oglądnąć autko, niestety widać z daleka, że przód był składany, źle spasowane zderzaki, maska. W środku zadbany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-espace-lift-navi-ksenon-pollskora-233000km-gwarancja-przebiegu-stanbdb-ID6Dwvqt.html#49f5e762a7

 

@meganecoupe02 jutro jadę oglądnąć tego Espace'a, coś się może rzuca w oczy?
Niestety zdjęć mało, ale mam blisko. Sprzedający wystawia Fakturę VAT-Marża, gwarantuje autentyczny przebieg wpisem na fakturze... nie wiem czy to coś gwarantuje ale spoko :)

 

Nie do końca tego szukałem... ale w sumie potrzebujemy coś na już. Auto już dość stare niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też na to zwróciliśmy uwagę oglądając jeszcze raz fotki :| Także lipa.
Pedał sprzęgła w mojej Megance przy przybiegu ponad 300k km wygląda prawie jak nowy, także temat wyjaśniony. Odnośnie kierownicy to ciężko mi to ocenić po tych zdjęciach, kompresja fotek na otomoto jest straszna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Coś w tym jest, choć nadal często widzę 180-190k km. Kolejny lokals:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-lux-navi-panorama-kamera-ID6CA22A.html

 

180 000 km :)

 

Dawno już używek nie szukałem, ale już się zmęczyłem. Ja pamiętam 130 000 jako typowy przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec dzisiaj przy okazji podjechał zobaczyć tego Espace`a z wytartym sprzęgłem. Mówi, że styrany na maxa. Przebieg spokojnie x2 albo x3 :)

 

Za to ten Scenic mowi, że wygląda dobrze (inny sprzedawca). Także może podjadę oblookać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu przepraszam, dopiero zajrzałem na forum bo nie mogłem się zalogować (zmieniałem telefon i nie ruszył mi google authenticator).

Espace z Belgii, a tam chyba są przebiegi rejestrowane i chyba można to sprawdzić. 

Ze względu na to, że siedzi się tam wysoko, lewa strona fotela kierowcy zazwyczaj jest przetarta. Jeszcze jak kierowca jest niski i ciężki to już w ogóle.

Jeżeli na żywo trup to nie ma sensu się w to pchać. Te auta często są traktowane tak jak Ty chcesz je traktować - czyli do wszystkiego :-)

1.4 tce - zdarzają się problemy z silnikiem - duży temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten też wart uwagi myślę: Używane Renault Espace - 44 900 PLN, 510 000 km, 2016 - otomoto.pl, tylko nie wiem czy już nie poza Twoim budżetem. Środek jak widać bez zniszczeń, wreszcie normalny, adekwatny przebieg. Jeszcze nie staroć. Nie przesadzę (choć czasem lubię :)), że najlepszy obecnie silnik diesla na świecie, zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i trwałości. Nie wiem jak do końca te skrzynie się sprawują, ale nawet gdyby, to jedyna rzecz którą ewentualnie naprawiasz dziś za rozsądne pieniądze. W silniku rozrząd, panewki korby i TURBO i drugie tyle lecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół miliona przebiegu. Czy ty @omega jesteś poważny ?
I nie porównuj busa który kręci się do 3 tys do osobówki. 
po co kupować taki złom - diament i pół bańki na blacie za prawie 50 koła - To już bezpieczniej kupić akcje Izery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!