Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

DDT 2000 nie łączy się z ECU


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Zakupiłem ostatnio takie ustrojstwo KKL OBD3 DDT2000 tylko że za Chiny nie chce się połączyć z autem . Ściągnąłem program DDT obojętnie jak wersja czy 2.3 -2.5- 2.6 -2.9 .

Na żadnej się nie łączy sterowniki USB się zainstalowały poprawnie widnieje że program widzi kabel COM 5 ale gdy żeby połączyło się z autem wywala ( Error : Not connected or Not database Not synchronize, enable to auto-detect uce ) i tyle mogę zrobić . Macie może jakieś pomysły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzę . Pewnie znając życie ja coś źle robiłem . Wielkie dzięki jak zrobię dam znać czy poszło ?

 

Niestety nic z tego ? uruchamiam program ddt4all wyskakuje okno żeby wybrać port w moim przypadku widzi Elma port com 5 później klikam modem później zaznaczam że jestem świadomy że mogę uszkodzić itd i połącz . Wyskakuje sprawdzanie portu później napis elm nie odpowiada . I na końcu okno Brak ELM-a lub OBDLink-SX nie rozpoznany COM 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 18.09.2021 o 12:53, alexxx19 napisał:

?Brak ELM-a lub OBDLink-SX nie rozpoznany COM 5 

Mam taki sam komunikat na dwóch elm'ach v1,5 i zwykłym obd za 5zl, wszystkie kiedyś używałem co prawda z win 7 i do laguny 2 z różnymi programami. Ddt4all instalowałem na w11 i w10 i teraz nie wiem czy mam źle zainstalowane ddt/źle podmienioną bazę danych czy kable są niekompatybilne? 

 

Edit

Komunikat był przez zły elm

Edytowane przez Rydzu2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Łączy się z sześcioma modułami, dwa z nich nie do końca odpowiadają zapisanym ECU w samochodzie. Z nawigacją i radiem nie połączysz się przy tym połączeniu kabli w elmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2023 o 16:06, aniewa napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Rozumiem, do nawigacji mam kabel z zamienionymi pinami ale dlaczego nie łączy z innymi sterownikami ?

Podmieniłem bazę i teraz łączy z innymi sterownikami ale też nie wszystkimi.

Czy ja dobrze rozumiem, że te z którymi jest połączenie są podświetlone na zielono ?

Edytowane przez cinek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!