Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podłączenie modułu bluetooth w AUX


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Wpinałem moduł bluetooth do Megane III phI z radiem bez bluetooth. 

Oczywiście wpięcie w przewody AUX. I to pojawił się problem.  Zakupiłem takie cudo: LINK  bez wtyczek, na gołych kablach 

Wyjąłem radio, przedzwoniłem przewody i wyszło na to:

-kanał lewy (czarny przewód w bluetooth) - 34EC

-kanał prawy (czerwony przewód bluetooth) - 34EE

-oplot z bluetooth skręciłem z obu kabli i podłączyłem do 34ET

-TB37 nie ruszałem - nie wiem co to jest

 

Nie dysponowałem wcześniej załączonym schematem. Niestety po podłączeniu dźwięk jest mono, połączone oba kanały. 

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to poprawnie podłączyć? Niestety ja opisu tego schematu nie rozumiem 

 

Zasilanie mam podłączone pod zapalniczkę:) 

 

1931386704_kostkaMeganeIIIAUX.thumb.JPG.6f91e09f7f7b5a95e1aa16cefd2cd5b9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem coś takiego do Peugota 307 żony. Nie zwróciłem uwagi na to czy jest mono czy stereo bo używam tego do rozmów. Ale wiem jedno. Jakość dźwięku marna i cicha. Może uda mi się sprawdzić popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, halas2 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Na głośność nie narzekam, przy fabrycznych głośnikach jakość dźwięku jest niemal identyczna jak w przypadku sygnału po kablu AUX. Oczywiście mówię tu o swoim przypadku. 

Jeden minus, żeby z kimś przez to pogadać jak przez głośnomówiący (zamontowałem też mikrofon z zestawu) rzeczywiście muszę dać w megi głośność na max (32), poniżej 25 praktycznie nie słychać rozmówcy, mikrofon z zestawu zbiera całkiem przyzwoicie. 

 

Co do samego przewodu, którego nie podpinałem, to jest jakiś "uziom ekranujący" chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!