Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ulepszenie oryginalnego systemu nagłosnienia


Zagi999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w moim megane 3 coupe zamontowane jest takowe oryginalne radio 

947314745_Zrzutekranu2022-10-24215300.thumb.png.37fff59db69ae6728faf958fd800156e.png

z przodu posiadam po jednym glosniku niskotonowym w drzwiach i tweetery na podszybiu , z tylu tez sa glosniki w boczkach ale nie wiem co tam siedzi bo nie zagladalem . Chcialbym ustalic co to za model radia oraz jaka ma maksymalna moc a nastepnie ulepszyc troche drzwiek poniewaz przednie niskotonówki juz ledwo zyja. Napewno chce wygłuszyc przednie drzwi, mysle nad zestawem glosnikow  cos okolo jbl stage 2 c604 w zestawie z tweeterami , chcialbym troche wiecej basu ale napewno nie mam zamiaru zmieniac radia na jakies nieoryginalne zeby nie stracic na funkcjonalnosci (oryginalny zestaw glosnomowiacy oraz pelne sterowanie zza kierownicy )oraz nie mam ochoty montowac jakies tuby w bagazniku , o wzmacniaczu narazie nie mysle , moze ktos przerabial juz ten temat i moze cos doradzic ?

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz dobrze drzwi i nie będziesz urządzać dyskoteki to te 165mm na dystansie z mdf zatrzęsie nogawką jak również zagra fajnie jakościowo. 

Zrób zdjęcie tabliczki radia i jego tylnej części. 

Ja u siebie wygluszalem drzwi matą STP Gold i pianką Biplast i do tego zamontowalem głośniki Morel Maximo Ultra 602. 

Radio zmieniłem na Arkamysa (ori chyba najlepsze). 

Gra to jak dla mnie mega fajnie. Jak jesteś z łódzkiego to wpadnij posłuchać i sam ocenisz. Chcesz to Cię poprowadzę co kupić i jak zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!