Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV 1.5dci czy 1.6dci


tomi222

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, tomi222 napisał:

Myślę,że spokojnie po vin wszystko lub większość sprawdzisz.

Na znanym portalu znajdziesz ogłoszenia od osób,które tym się zajmują i mogą to być osoby,które pracują w serwisie-warto dopytać.

 

Silniczek ładnie wypicowany :)

 

 

Mówisz o portalu na A...? Zdjęcie silnika wstawiłem poglądowe😅 Podpada mi to że gościu sprowadza auto i po pół roku sprzedaje, ma jakieś zdjęcia bo wymieniał dokładkę zderzaka. I szyba przód wymieniana  w DE.

13 godzin temu, carsik napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

Nie całe 150tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozi58 napisał:

Mówisz o portalu na A

Tak,ale sam napisałem jeszcze do jednej osoby,którą znalazłem w necie,więc jak coś więcej się dowiem to dam Ci znać.

13 minut temu, ozi58 napisał:

Nie całe 150tys

To czas na rozrząd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomi222 napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

O to super, tak wiem rozrząd u mnie 1800 na oryginalnych częściach. Dlatego chciałbym sprawdzić po VIN może nie taki przebieg jak podaje lub jakaś grubsza akcja była, trochę szkoda bo auto ma  nowe tarcze, klocki i opony. Ale tak znowu podliczyć 49000 niby do oddania, doliczyć rozrząd no i chce podnieśc moc to ok 1500zl

13 godzin temu, ozi58 napisał:

O to super, tak wiem rozrząd u mnie 1800 na oryginalnych częściach. Dlatego chciałbym sprawdzić po VIN może nie taki przebieg jak podaje lub jakaś grubsza akcja była, trochę szkoda bo auto ma  nowe tarcze, klocki i opony. Ale tak znowu podliczyć 49000 niby do oddania, doliczyć rozrząd no i chce podnieśc moc to ok 1500zl

 

film z aukcji auta dziwne bo na odpalonym pali sie service a jak jeździłem to nie było tego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!