Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brak Codu do radionavigacji


jarcys7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przypomnę się z tematem jeśli można..

[...]

Mam problem z fabrycznym radiem w Megane II phII. W pewnym momencie radio się 'wysypało', standardowa procedura opisywana tu na forum - odłącz akumulator, podłącz po chwili i wprowadź kod - będzie działać. I działało. W pewnym momencie taka sama sytuacja, wpisuję kod, pojawia się błąd, wpisuje drugi raz, znów błąd, raz jeszcze sprawdzam czy kod jest prawidłowy, wprowadzam, nadal błąd ...i tak kilkukrotnie. Efekt teraz taki, że trzeba czekać ponad pół godziny na ponowną możliwość wpisania kodu, skusiłem się kilka razy, niestety bez rezultatu.

Załączam naklejkę z radia, kod do odblokowania radia jaki posiadam to 7198, poprawność potwierdzona w guglach.

Pomożecie? ;-)

Konrad

post-73136-0-91797800-1485964913_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod masz poprawny co sam wiesz.

Skoro jego wprowadzanie nie odblokowuje radia, to nic nie pomoże ponawianie tego samego posta.

Otrzymasz takie same odpowiedzi.

Nie masz czasami jeszcze zmieniarki i to jej kod jest potrzebny by cały ten zestaw odblokować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Problem radia nadal mnie trapi. Po wpisaniu 8130 radio jedynie raz pikło i nic. Poczytałem troche o tym całym cabasse tronic i okazało się że w kabinie mam zmieniarkę a radio w bagażniku. Wymontowałem skrzyneczkę i bardzo bym prosił jeszcze raz o wygenerowanie kodu do radia nr: S750. Po odłączeniu akumulatora wystarczy wpisać kod radia czy kod zmieniarka tez będę musiał wpisać? Dziękuje za pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • aniewa zmienił(a) tytuł na Brak Codu do radionavigacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!