Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie uruchamia się radio - Reno Laguna 2.0 dci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zakupiłem Reno Laguna 2011, niestety radio po naciśnięciu na (power) wyświetla komunikat: Sound by Bose przez kilka sekund i przechodzi w wyświetlanie czasu na środku ekranu, oraz temperatury w prawym dolnym rogu. Po ponownym kliknięciu (power) znika wszystko. Próbowałem włożyć Płytę CD i płytę przyjęło ale dalej nic nie gra, a tej płyty też już nie da się rady wyjąć, nawigacji też nie można włączyć. Co robić gdzie szukać błędu? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna to  silnik 2,0 dCi

Po włączeniu wyświetlacza naciśnij przycisk  menu  na manipulatorze nawigacji umieszczonym przy dźwigni zmiany biegów. Tam są wszystkie ustawienia.

Płytę włożyłeś do zmieniarki i żeby była odtwarzana trzeba przycisnąć jej numer 1-6. Ekran nie pokazuje, bo może być wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Reno Laguna 2.0 dci - nie uruchamia się radio
  • Prezes zmienił(a) tytuł na Nie uruchamia się radio - Reno Laguna 2.0 dci

Dzięki za odpowiedź i poprawne wpisanie rodzaju silnika. To radio  jak poświeciłem na płytkę cd  to widzę że płyta się kręci jak przełączę na  CD i przestaje jak dam na radio, niestety żaden dźwięk się nie wydobywa jeszcze co do radia, to widzę że można już wyjąć płytę cd  w czasie jak się uruchamia wyświetlacz z tym napisem system Bose, a nawet po kilku próbach, to teraz jakby za każdym razem mogę wyjąć (wysuwa) płytę.  . Natomiast ten manipulator obok biegów nie reaguje nic z radiem ani z wyświetlaczem. Natomiast jak wyciągnę kartę z czytnika na wyświetlaczu i włożę po chwili, to wyświetla komunikat żeby nie wyciągać karty, więc wyświetlacz jest sprawny. Wyjąłem manipulator wyczyściłem bo ciężko chodziły dwa przyciski górny prawy i górny środek. Górny czyli te od strony (bliżej) lewarka od biegów, niestety dalej nie gra nic.

Edytowane przez tedchom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner i wzmacniacz znajdują się pod schowkiem pasażera. Masz manipulator również przy kierownicy. Wyświetlacz po wyłączeniu pokazuje wskaźniki wzmocnienia i źródło dźwięku (tylko przy regulacji).

Kupiłeś samochód bez sprawdzenia audio?

Kieszeń karty ma dwie pozycje. Włożenie do 3/4 włącza audio.

Na YT masz film laguna 3 wyłączenie ekranu i nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!