Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ma ktoś dokładne wymiary skraplacza klimatyzacji .Mój się rozsypał i klima uciekła.A żeby zmierzyć dokładnie musiałbym zderzak ściągać.

Po moim numerze Vin wychodzi taki OE921003293R 

Mam po kosztach do dostania  Nissens który niby pasuje na 100%

685 x 347 x 16 mm 

Znowu inne które pasują też po VIN  są o 5 cm krótsze ,wyższe. Orginal Denso 

690(640)x350(345)x16

Czy te kilka cm robi różnicę?

Silnik K9K 834 1.5 dCi 2012 90hp

Edytowane przez KalinaIRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodologia wymiarowania jest chyba niedopracowana. Nie ma możliwości aby inne wymiary niż oryginalne pasowały ponieważ to wszystko jest montowane w miejsca w chłodnicy cieczy. I to musi się zgadzać aby było w ogóle zamontowane. Wejdź sobie na autodoc, wpisz ten numer części który posiadasz, jest z pewnością prawidłowy. Sprawdzisz sobie jakie skraplacze wg tego numeru się krosują w tym i nissensa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko kwestia wymiaru. To są dwie inne chłodnice. Wymieniałem skraplacz na NRF, ale to już ze dwa lata temu i nie do końca pamiętam. Pamiętam tyle, że też długo się zastanawiałem, która będzie prawidłowa. Akurat w Inter Cars gdzie kupowałem, możesz zrobić zwrot. Na 99,99% ten NISSENS o którym wspominasz, będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już tak mam, taki typ człowieka he he. Przywiązuje się i nie lubię zmian. Mimo, ze całe zawodowe życie jestem związany z motoryzacją, bo programuję dla firm moto, to nigdy mnie nie kręciło posiadanie Porsche. Może jakoś mało męski jestem, cholera wie :)  Samochód jest mega tani, praktycznie się nie psuje, nic nie pali, nie ukradną, nie zamykam go, chyba że się zapomnę, nie szkoda jak gdzieś przyrysuje. Pewnie kiedyś się zmieni, ale na razie nie daje żadnych podstaw ku temu.

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!