Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

rozkodowanie vin - wszystkie modele


sebciu

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.06.2018 o 12:45, skwierzyk napisał:

XXX

Proszę z polskiego 

 

Mégane III BZ1V Kolor nadwozia szary platynowy.pdf

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Zwracam się do Was koledzy i koleżanki z zapytaniem o polecenie godnej osoby która jest mi w stanie sprawdzić po Vinie stan mojego pojazdu gdyż przybyło mi nowych zmartwień.

Po wizycie u mechanika, 3 miesiące od daty zakupu (wymiana rozrządu) dowiedziałem się nowych informacji o samochodzie. Mianowicie od strony pasażera była uszkodzona i spawana podłużnica, przednia jej cześć oraz wymieniany słupek od strony kierowcy jak i podobno maska. Auto oficjalnie miało "tylko" przetarte lekko nadkole. Dodatkowo mechanik wysłyszał ewentualne zawory do wymiany w najbliższym lub późniejszym czasie. 

 

Proszę o kontakt do osoby, która mogłaby pomóc w temacie sprawdzenie danych po stronie francuskiej.

Obawiam się w takim razie o silnik czy jest faktycznie fabryczny i czy stan 110 tys jest prawdziwy. Czy jest możliwość sprawdzenia oznaczeń silnika po Vinie (zaciekawił mnie to, że jak pytałem o rozrząd w jednym warsztacie to powiedzieli, że wynika że ma zmienne koło faz rozrządu a mechanik wczoraj wymienił rozrząd i go nie było)...

Jak wygląda sprawa z od strony prawnej z domaganiem się jakiejś rekompensaty ze strony sprzedawcy, który prowadzi działalność w domu prowadząc komis.

Proszę o pomoc

Połączyłem z istniejącym tematem -  mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie link dowiesz się jaki powinieneś mieć silnik i jaki powinien być nr fabryczny silnika. Co do historii samochodu może być trudno. Spróbuj zapłacić za historię na ogólnodostępnych dekoderach VIN. Ponadto idź z dowodem rejestracyjnym do ASO i jak ładnie poprosisz to powiedzą Ci coś o jego historii serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

xxx

tak czerwona megi .... możesz podać szczegóły . Cały czas mam komunikat że z mego IP za dużo zapytań 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Edytowane przez hpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2018 o 22:33, hpek napisał:

xxx

tak czerwona megi .... możesz podać szczegóły . 

 

Proszę

Mégane III KZ0U Kolor nadwozia czerwony capsicum.pdf

15 godzin temu, retros1234 napisał:

panowie poproszę o jakieś szczegóły na temat mojego vinu 

Proszę

Mégane III KZ1V Kolor nadwozia szary platynowy.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na rozkodowanie vin - wszystkie modele

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!